Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lila sampon használható...

Lila sampon használható "enyhén" (spray-vel) szőkített, napszítta hatást keltő, sárgás hajon?

Figyelt kérdés

Sajnos kb. egy éve Balea More Blond világosító (peroxidos) spay-t használtam pár alkalommal a természetes, hideg árnyalatú barna hajamon. A cél az volt, hogy kicsit világosabb, melegebb és vörösesebb legyen a hajam színe... Mondanom sem kell, nem sült el túl jól a dolog. Nem lett természetellenes a végeredmény, inkább csak olyan, mintha egy egész nyarat a napon töltöttem volna - szívott, sárgásabb árnyalata lett. Szerencsére nem ment tönkre teljesen, de kicsit más lett a textúrája, és szárazabb is persze.


Azóta erősen növőben van a természetes hajszínem. Azon gondolkodtam, hogy ha lila sampont (vagyis inkább hajkúrát, balzsamot) használnék csak a sárgás (ami persze nem szőke) részeken, azzal közelebb hozhatnám egymáshoz színben a sárgás és az új hajrészt?


Ezekre a kérdésekre tudjátok esetleg a választ?

- Károsítja a hajat a lila balzsam?

- Használható az általam megfogalmazott célra?

- Elég csak balzsamot/hajkúrát használni (lila sampont nem)?

- Ha kell a lila sampon is, mi történne, ha az eredeti hajszínemre is kerülne belőle?

- MÁS: Elég kemény a víz itt, ahol lakom. Ez árthat a hajnak? Meg tudom tőle óvni valahogy a hajamat?


Szeretnék mostantól vigyázni a hajamra... Annyi tanulsága lett az egésznek, hogy rájöttem, hogy hideg színtípus vagyok. Nagyon várom már, hogy visszanyerjem az eredeti színeimet.


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2021. febr. 19. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is pont azzal szőkítettem a hajam és hamvasító sampon segített rajta.

Bocsi, a kérdéseidre nem tudom a választ, de ha hamvasítóval mosod a normál hajszinednek se lesz tőle baja. Shauma volt azthiszem, a Baleas hamvasító sampon nem igazán vált be.

2021. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi a választ! :)
2021. febr. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!