Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét piros hajfetéktől...

Sötét piros hajfetéktől fekete lett az amúgy középbarna hajam. Lehet még remény arra, hogy kikopik és jobban fog látszani a bordó?

Figyelt kérdés
Eredetileg középbarna hajam van, ezt kb fél éve sötétebb barnára festettem, mindig ugyanazzal a festékkel, kb. 2-3 havonta. Nagyon szerettem, de változatni akartam. Először eltávolítottam a sötét festéket, Colour B4-vel, ez szépen kiszedte, eltűnt a sötétbarna. Utána választottam egy sötét mélyvörös árnyalatot. Két dobozzal használtam, minden csupa piros volt. Az előírtnál picivel több ideig hagyhattam fent, mert ügyetlenkedtünk a festéssel, de nem sokkal. Eredményként egy szinte teljesen fekete hajszínt kaptam, néha-néha megcsillan egy nagyon csép cseresznyepiros rajta. Van esélyem arra, hogy a további hajmosások során még gyengülni fog a fekete és közelíteni fog a hajam színe az áhított bordóhoz? Mit tehetnék?

2021. febr. 19. 15:50
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen, fog kopni hajmosások után. Az én hajam viszonylag sötét barna, de határozottan barna, és szintén egy határozottan barna festéket rákentem, és fekete lett, de idővel, olyan 2 hónap múlva szépen lekopott és barna lett ismét a hajam.
2021. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! A hajamban amúgy is rengetek a vörös pigment, mindig is volt egy vöröses fénye, ha rásütött a nap. Nagyon reménykedek, köszönöm a válaszod. Érdemes lenne, majd ha kikopott újra próbálkozni a bordóval? Esetleg egy világosabb árnyalattal?
2021. febr. 19. 16:32
 3/4 anonim válasza:
Ha próbálkozol, mindenképpen világosabb árnyalat, de lehet, hogy egy világosítás se ártana.
2021. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm nagyon! Megpróbálom, de egyelőre addig várok, a mostani szín is tetszik, csak nem ez volt a cél
2021. febr. 19. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!