Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros arcbőrre mit ajánlotok?...

Zsíros arcbőrre mit ajánlotok? Konkrétan ha letisztítom az arcomat este tonikkal, arctisztítóval 10 perccel utána ugyanolyan zsíros és csillogó.

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok? Lemosónak, toniknak, krémnek? (Bár krémet nem használok mert úgy érzem a bőrömben nem kell még egy réteg "zsíros" cucc)

2021. febr. 19. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem eddig a legtöbbet a The Body Shop teafalojaos hidratálója segített. Ami még nagyon jó az én bőrömre, az az Avon mattító sminkalapja.
2021. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a niacinamid segített. Ez szabályozza a faggyútermelést.
2021. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
2: Engem a Niacinamide kiütött, pattanásokat okozott és a zsírosodáson sem segített abszolút semmit.
2021. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Babaszappan.
2021. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
#2 vagyok, van akinek túl sok a 10%, ez egyéni. Ha tennél vele még egy próbát akkor keverd bele a hidratálódba. :D Nekem ez tüntette el a pattanásaimat, már nem fénylik a bőröm se. Úgyhogy tényleg nagyon egyéni, hogy kinek mit bír el a bőre.
2021. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: 2%-osat használtam...
2021. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát akkor sajnos ez van, nem válhat be mindenkinek minden. :D
2021. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Vichy Phytosolution krémje csodákat tett. Geek&Gorgeus cheer up hámlasztójával használom.

Szóval először áttörlöm az arcom micellás vízzel (sminkelek) én ezt langyos vízzel is le szoktam mosni, mert nekem nagyon ragacsos lesz tőle a bőröm. Utána mehet a hámlasztó majd a végére a Vichy krém (és szemkörnyékre Nivea Q10, mert ráncosodok)

Nem biztos, hogy ilyen sorrendben kell őket használni, de nekem ez vált be.

2021. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Geek&Gorgeous Niacinamidja visszafogta a zsírosodást egész jól.
2021. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!