Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mely sampon és balzsam kombiná...

Mely sampon és balzsam kombináció vált be nektek egészséges és selymes hajra?

Figyelt kérdés

Szeretnék szép, hosszú, egészséges és selymes hajat, hogy ha hozzá érsz nagyon puha lesz.

Most is puha nekem de nem annyira ápolt.

Eddig a baleás sampon és balzsam kombót használtam általában a zabtejeset mert annak tetszik nagyon az illata és sokszor puha lesz tőle.

De újítani szeretnék.

Milyen sampon és balzsamot szoktatok venni és melyik boltban?

23L



2021. febr. 20. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a garnier ricinus olajos,mandulás hajpakolása vált be és a natúr boxos samponok.
2021. febr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tigi s factor balzsam + sampon
2021. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
garnier ultimate blends honey treasure + garnier ultimate blends nourishing hair food banana&shea
2021. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Balea vanília illatú samponszappanja+ szintén balea kókuszvizes kondícioner

(a kimoshatós váltotat)

2021. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Love and beauty planetből vált be nagyon a rózsás sampon és balzsam. Isteni illata van, és sokkal jobb lett tőle a hajam. (Nagyon száraz, könnyen töredező, hullámos hajam van.)
2021. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!