Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a szakállnövesztő mennyire...

Trashboy kérdése:

Ez a szakállnövesztő mennyire lehet hatékony?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy jó ideje a youtube az arcomba tolja a copenhagen grooming beard grow kit reklámját. Sokáig nem foglalkoztam vele de azóta közben elkezdtem szakállat növeszteni ami egész szépen alakul viszont a bajusz és az arcom oldalán lévő rész kissé nehezen akar összeérni illetve jó lenne ha dúsabb is lenne az arcszőrzetem. Ezért kezdtem szemezni ezzel a termékkel csak kicsit furcsa hogy szinte csak jó vélemények vannak róla, de azok sem valami részletesek hanem csak pl. Jó az illata vagy mivel nem működött valakinek visszautalták neki a pénzt(persze csak ha bizonyos csomagot vett) stb. Elég borsos ára van ezért is kérdezem.

Ez lenne az: [link]



2021. febr. 23. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

kamu!


genetikailag meghatározott a szőröd növekedése!

2021. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!