Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullik a hajam szín...

Miért hullik a hajam szín leszívás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon kétségbe vagyok esve,kb 3 hete voltam a fodrászomnál,a gesztenye barna hajam színét leszívta, szőke lettem. Evel semmi baj nincs, eleve nem is olyan hajat kaptam amilyet szerettem volna de ez most a legkisebb gondom, eddig sose volt sem festve sem szőkítve a hajam. Rengeteg szőkítő port kent rá még vágattam is a hajamból aznap. Nekem csak annyit mondott hogy nem fogja roncsolni a hajam viszont többször kell a végéből vágatni erre csak annyit mondtam hogy oké. El mondta, hogy mit hogyan kell használjak, sampon, balzsam, szürkitő sampon és argán olaj a hajam végére. Én mindent úgy csináltam ahogy mondott viszont az első hajmosástól kezdődtek is a gondok. Hajmosás után a hajam úgy össze csomósodott hogy sírva fésülködtem,rengeteg hajam ki is hullott,azóta komolyan még hajat is alig merek mosni, kegyetlenül fáj a fésülés. Fogalmam sincs mi a baj, balzsamot is cseréltem, sampont is de ugyan úgy hullik és fürdés után össze is csomósodik. Ma észre vettem azt is hogy a hajam vége eszméletlenül töredezett,jelenleg is balzsammal a fejemen ülök kb 15 perce mert csak így tudom kevésbé fájdalommentesen ki fésülni a hajam de ettől független nagyon hullik. Nem tudom mit tegyek, nagyon kétségbe vagyok esve,kérlek valami tanácsot adjatok, nem szeretném le vágatni a hajam, most épp az a célom hogy növesszem.

2021. febr. 23. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát a festéshaz nem tudok hozzászólni. Viszont annyit tudok ajánlani, hogy lentről felfelé fésüködj, különben fentről lehúzod a gubancot, és még nagyobb lesz.

Használhatsz kifésülősprayt is.

Azt, hogy mitől hullik.. Hát fogalmam nincs.

2021. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hullik. Leszakad. Kb attól a ponttól, ahonnan elgyengítette a szőkítőpor.

Sok szőke tapasztalja, hogy sehova se nő a hajhossza, lenövése viszont van. Az elszáradt elhalt hajvég egyszerűen letörik. Nagyon fontos, hogy ne cibáld a hajad, mert odalesz. Sanszos, hogy le kell vágasd rendesen. Tudnál képet küldeni róla?

2021. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy kell itt képet küldeni, köszönöm azoknak akik eddig válaszoltak.
2021. febr. 24. 06:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont mutasd meg a fodrászodnak, aki csinálta. Ha állította hogy nem ég le, nem törik le, akkor ezt bőven megreklamálhatod. A 2-es fodrász válaszoló.
2021. febr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hajad végén már nem lehet segíteni, sajnos muszáj vágatnod belőle ha nagyon feltöredezik. Azt tudom csak tanácsolni, hogy maradj az eredeti hajszínedhez közeli színeknél.
2021. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. febr. 28. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!