Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont és balzsamot...

Username3 kérdése:

Milyen sampont és balzsamot használjak?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam és nagyon hullik. Próbáltam, hogy egy héten csak kétszer mosok hajat, de akkor sokkal több hullik ki, mintha háromszor mosnék. Nagyon sok féle terméket próbáltam már, de egyik sem volt tökéletes.

2021. febr. 24. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan ezek voltak az én "tüneteim" is, és a Pipere Chem Sampon nagyon jó rá. Nem zsírosodik olyan hamar, és mivel csalánkivonat is van benne kevésbé hullik. Viszont boltokban és drogériákban nem lehet kapni, csak fodrászkellékesnél. A balzsam meg igazából szinte mindegy mit használsz hozzá, mert azt csak a haj hosszára kell felvinni, az meg nem befolyásolja a zsírosodást/hullást.
2021. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!