Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kell eltávolítani a...

Miért kell eltávolítani a miteszereket/comedont?

Figyelt kérdés

Azon kívül hogy esztétikailag szebb hatást nyújt egy sima miteszer mentes bőr? Okoz e valamilyen más problémát?

Párom nagyon utálja ha piszkálom az arcát, de engem szörnyen bosszant, hogy nem hagyja el távolítani a miteszereket az orráról. Azzal érvel hogy fél hogy el fertőződik vagy be visznek valami más bőrbetegséget. Milyen érvekkel, azon kívül hogy undi és ronda, szedjem rá hogy menjen el egy kozmetikushoz?


2021. febr. 24. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad is esztétikailag sem túl kellemes látvány, na meg a bőrnek sem jó, hogy elvannak dugulva tőlük a pórusok.
2021. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként nekem az orromon huába nyomon ki, 2 nap után ugyanolyan. Elfertőződni nem fog, ha tiszta kézzel nyomkodja.


Ha kinyomod, utána 2 nap rettentően fénylik, majd visszaalakul. Kb. semmi értelme.

2021. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nem mondanám hogy semmi értelme. Mennél tovább annál jobban látszanak a fekete pöttyök
2021. febr. 26. 08:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Lepontozhattok, nekem ilyen az orrom... De biztos más jobban tudja.


Amúgy hámlasztás segített.

2021. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!