Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Stria kitapintható a bőrön,...

Stria kitapintható a bőrön, másnak is?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 bónapban lettek a fenekemen. Közelről látszik. Viszont ha végigsimítasz rajta, simán érződik, mimt ha vágások lennének, nem egyenletes a bőr...


Kinek mi vált be? Decemberben még nem voltak, terhes nem vagyok, csak kb. 1 vagy 2 kg-ot híztam.


2021. febr. 24. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki, már 8 éve (hasam van tele)
2021. febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, ilyen a stria. nekem tinikorom óta van
2021. febr. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, mindenkin érződik. Van ahol nagyon nély, van ahol csak picit, de mindenhol van textúra.


A kötőszövet jön szét, szóval a stira mindig szerkezeti.

2021. febr. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon durva, hogy pár hét alatt így járt a bőröm.... Decemberben még nem volt semmi, kb. 2 hete vettem észre...
2021. febr. 25. 06:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen ez, hirtelen nyúlástól van. Ha nem lenne hirtelen, nem repedne.
2021. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, érződik

Nincs rá gyógymód! Nincs krém és kezelés ami eltünteti.

Nem lehet a sérült kötőszövetet összeforrasztani.

Krémekkel és olajokkal megelőzni lehet csak.

De tényleg fogadd el, mert ezzel nincs semmi gond. Természetes, sok embernek van.

Emlékszem, pár hete is kiírtál egy kérdést erről. Ott is ellettek mondva ugyan ezek.

2021. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!