Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30 vagyok, elképesztően...

30 vagyok, elképesztően megereszkedett az arcom az elmúlt 5 évben - mintha 40 lennék. Mennyire normális ez a jelenség, úgy hogy nem dohányzom és nem jellemző ez a családban?

Figyelt kérdés
Lehet lassítani vagy visszafordítani a folyamatot valahogy? Plasztikáztatni nem szeretnék mert kockázatos meg lesz pár fogászati beavatkozásom amitől változhat az arcom.

2021. febr. 25. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sajna a megereszkedest vissza ma nem huzza semmi.
2021. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem napozol vagy szolizol túl sokat? Én ezen a nyáron nagyon leégtem és elképesztő módon tönkretette a bőrömet.
2021. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Jelenleg hogy ápolod a bőröd? Az normális, hogy a kollagéntermelés kicsit visszaesett viszont szerintem olyan borzasztó drasztikus változás nem kéne, hogy legyen, a legtöbb ember ugyanúgy néz ki 30 évesen, mint 24 évesen.


Érdemes kollagén-termelést serkentő krémeket, szérumokat használni és antioxidánsokban, C-vitaminban gazdag cuccokat enni.

És ne menj a napra!

2021. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem napozok semmit, mert utálom, de nincs bevált arcapolási rutinom (az arcmosáson kívül) meg alig alszom valamit mert túl sok a munkám.

Már a szem alatti ráncaim is elképesztően impozánsak,olyan mintha évtizedekkel ezelőtt lettem volna 24 éves.

2021. febr. 26. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki a koreai arcapolast. Igyal minden nap sok vizet. Probalj kicsit pihenni mert a stressz nem tesz jot a bornek. Valamint szedjbprobiotikumot. :)
2021. febr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a kialvatlanság miatt van valószínűleg. Nem tudom, visszafordítható-e, de próbálj meg többet aludni, ha lehet, akkor munkahelyet váltani, mert ez valószínű nem csak a bőrödnek nem egészséges.
2021. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!