Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcszőrzet dúsítása?

Arcszőrzet dúsítása?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, de még egyáltalán nincs olyan sűrű arcszőrzetem, sőt az állam alsó részén egy kisebb foltban még egyáltalán nincs.

Valakinek ötlete mit lehetne tenni? Ha jól tudom akkor igaz a srű borotválkozós legenda, hogy a gyakori borotválkozástól nő, ez igaz az elektromos borotvára is? Illetve azt is hallottam már, hogy a B7 vitamintól is nőhet.

Kinek mi vált be?



2021. febr. 26. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Beledorzsolok sotet kave port es az beszinezi
2021. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj nálam, hogy néhol-néhol foltokban ki sem nőlt még, ezzel lehet kezdeni valamit?
2021. febr. 27. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szőrbeültetés, ha sok pénzed van, vagy vársz a csodára (még kinőhet itt-ott a szőr, de nyilván genetika és életmód függő a dolog).
2021. febr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik szörtelenítő módszertől se nő jobban. A ször nem növény! Neki teljesen mindegy, hogy visszavágod vagy sem, ő (szörhagyma) arról még csak nem is tud. Nincs benne semmi, ami információt tudna szolgáltatni a külvilágról és ennek felfedezése se igen lesz...


Amúgy bizonyos dolgokkal segíthetsz éppen a növekedésben, mint pl étrend, vitaminok. Külsőleg pl ricinus olaj, koffein tartalmú készítmények, de inkább csak a növést segítik, nagy csodát azért ne várj. Ha pedig valahol nincs/kevés szörhagyma van, ott neked soha se lesz szörzeted vagy dús, hacsak be nem ültetsz. Simogathatod borotvával egy életen keresztül, biztos mágikus penge 🤔

2021. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!