Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felül sárga lett a hajam, mit...

Felül sárga lett a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alapból természetes szőke a hajam, felül picit sötétebb szőke, alul szép világos

Egysegesen hamvas szőkét akartam, garnierrel festettem, a hajhossz gyönyörű fehéres lett viszont fent a sötétebb resze a hajamnak es a hajtovem konkretan csibesarga

Hamvasitottam pakolással de hiaba


Ha esetleg par nap múlva újra rafestenek egy hamvas szoke festéket?



2021. febr. 27. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
SCHAUMA SILVER samponnal mosd meg a sárga részt, 1-2 percig hagyd rajta. Hamvasabb lesz tőle. A többire ne tegyél, mert lila lehet tőle.
2021. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ami még nekem használt: KALLOS FLORILLUM HAMVASÍTÓ FOLYADÉK, de ez macerás volt, ezért vettem a Schaumát.
2021. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, teremts divatot.
2021. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kallos termékekkel is Hamvasitottam fel oraja, 15 percre hagytam, nem vált be. Shaumat is tettem ra utana, megjobban kiszaritotta csak de a sargasag megmaradt
2021. febr. 27. 15:47
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy fodrászhoz, ö talán ternbe tudja hozni
2021. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nincs ra pénzem igazabol.. Beszéltem minden kornyékbeli fodrásszal, azt mondták hogy egy szőke festés 15-20 ezer Ftnal kezdodik
2021. febr. 27. 16:29
 7/15 anonim ***** válasza:

Lila sampont tehetsz rá, de ha naagyon sárga, sõt rezes, akkor nem lesz elég.



Szerintem kezeld mélyápoló pakolásokkal, és olajokkal, ne mosd egy hétig, aztán vegyél rá egy második szõke festés, és aztán a lila sampont.


Nem lesz túl szexi, de kösd össze, hordj sapkát, kendõt.

2021. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen... A hozzáértés hiánya. Hiába természetes szőke, a tövét ugyanúgy szivatni kellett volna a hamvas-fehéres árnyalathoz.
2021. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Tehát a lényeg, hogy most par napig hagyom pihenni, aztan ha erre a sárgára rámegyek mégegyszer a szőke hajfestékkel már befogja rendesen mert nem barnat probalok festeni? Nem lesz veletlenul zöld a végeredmény?

2021. febr. 27. 18:31
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
NEM, nem ennyi, mert a sárga alatt még mindig ott az eredeti szín, ha ráfestesz, jó eséllyel még sárgább lesz, vagy valamilyen más színü, de jó nem.
2021. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!