Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol találok ilyen ajakápolót?

Hol találok ilyen ajakápolót?

Figyelt kérdés
Olyan ajakápolót keresek, aminek pirosas színe van (nem túl fényes, természetes árnyalatú, kicsit lesz tőle pirosabb a szám). Hol találok ilyet, és körülbelül mennyiért?

2021. febr. 27. 19:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy jelenleg az Aldi színezett ajakápolóját használom, ahhoz hasonlót szeretnék.
2021. febr. 27. 19:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik ismerősöm a Labellotól használt egy ajakápolót, azt hiszem bordó csomagolású volt, vagy valami lilás, de lehet, hogy piros, nem emlékszem. A lényeg, hogy attól az ajakápolótól mindig a szája is kapott egy kis színt. Szóval ajánlom neked is. Habár mint ajakápoló, nem tudom mennyire hatásos, én mindig csak a Labello eredeti kékjét találtam hatásosnak ajakápolóként. Fogalmam sincs mennyibe kerül, szerintem 800 forintnál biztos nem drágább, de nem tudom. Rossmannban tuti van, lehet DM-ben, Müllerben is, de szerintem Tescoban is lehet, nem tudom.
2021. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Labellonak vannak nagyon szuper színezett ajakápolói :)
2021. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Avonnak van ilyen párszáz forintos színezett ajakápolója. Én azt használom
2021. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én is a labellot és az avont tudom ajánlani.Labelló olyan max 1000ft az avonos meg 4-500ft
2021. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Epres Himalaya Herbals🥰
2021. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!