Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha megcsinálom a keratinos...

Ha megcsinálom a keratinos hajegyenesítést, onnantól a hajszárítás már könnyebb lesz?

Figyelt kérdés

Hosszú szőkésbarna, dús hajam van, ami néhol (bénán) hullámos, és ezért csinaltatnám meg.

A kérdésem az lenne, hogy ha megcsináltatnám a lisse design keratinos hajegyenesítést, akkor a hajszárítás könnyebb és gyorsabb lenne utána a hetekben? Főleg ha egyenesre akarom beszárítani? (Mert ez nekem mostanában kb 20 perc, úgy hogy már előtte 90%-ig meg van száradva a hajam, ez nélkül szerintem 30-40 perc is lenne. És ugye körkefével csinálom.) És ha megcsináltatnám ezt a hajegyenesítést akkor gyorsabb lenne (úgy hogy nincs is megszáradva a hajam előtte, hanem a vizes hajamat megtörlés után kb rögtön megszárítanám)? És ugyanúgy kellene hozzá használnom körkefét? Vagy az nélkül is gyorsan megszáradna egyenesre?



2021. febr. 28. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A lisse design-t nem ismerem, nekem cocochoco kezelést végzett a fodrászom, és igen, sokkal könnyebb bánni vele. Hajkefe nélkül is egyenesre szárad.
2021. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ilyen hajam volt kB 2 hónapja csinaltattam keratinos egyenesítést. Az első mosás után ugyan olyan volt mint kezelés előtt, hiába szaritottam körkefével. Azóta jópáradik mosás után annyira jöttem rá, hogy hajszaritónélkül ha hagyom megszáradni egy kicsit egyenesebb. Ebbe még bele is törődtem volna, de azóta csomókban hullik a hajam és nem nől semennyit sem (vitamin mellet sem) ha még ez így folytatódik sokáig már nem lesz dús hajam :(

De ez az én tapasztalatom mindenkinél más, de jól gondold meg!

2021. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!