Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá a lányom...

Hogyan vegyem rá a lányom hogy vágjuk le a haját?

Figyelt kérdés

A lányomnak háta közepéig erő haja van és teljesen töredezett roncsolt egyszer be volt festve és sokat vasalja sok hajtól megkelne válnia hogy égéseges legyen de ö halni se akar róla hogy levágassuk.


szerintetek mit tegyek?



2021. febr. 28. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg lefenykepezni a haját hátulról, ahogy ő nem látja. Hátha a látványától rajon, hogy le kéne vágni.
2021. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Ne rögtön a rövid hajra akard rávenni, már attól is szebb lenne valószínű, ha csak 10 cm-t vágna belőle a fodrász. Gondolom azért nem megy bele, mert szereti, hogy hosszú. Ha sehogy se akarja, akkor meg hagyd rá, ne erőltesd és idővel majd ő is biztos rájön, hogy nem is szép már és muszáj lenne helyre rakni. Tiniként szerintem mindenkinek volt olyan, hogy meggyőződésből csinált valamit, mert akkor úgy gondolta jónak, de most már belátja, hogy mennyire nem volt előnyös. Az ő külseje, ha sehogy se akar engedni, akkor dönthesse el ő, hogy mit akar. Még akkor is, ha te látod, hogy ez így nem a legszebb.
2021. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%
Hosszú ide leírni, de ha érdekel, hogy nálam mi jelentett sikert, írj rám!
2021. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Hagyd. Majd megjön a jobbik esze, addig meg nem dől össze a világ ha csúnya a haja.

A tinik ilyenek. A fejükbe vesznek valamit ami mindenki mást bosszant, és ragaszkodnak hozzá foggal-körömmel.

2021. márc. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
25%
Azt, hogy a saját dolgoddal törődj. Ha majd neki nem tetszik, akkor adhatsz tanácsot.
2021. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2%
Titokba vágjál belőle és amikor meglátja már nem tud mit csinálni vele
2021. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2%
Később rájön hogy ezt csak is ő érte tetted
2021. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Egészen gimis koromig erőszakkal nyírták a hajamat, mert nehezen kezhelhető volt és ez iszonyú traumát okozott nekem. Sokat sírtam miatta és nehezen építettem fel a nőiességemet. Kérlek ne csinálj ilyesmit a gyerekeddel.
2021. márc. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2%
Nekem édesanyám kislányként titokba vágta a hajamat úgy ahogy a #6 is írta. Akkor mérges voltam rá de most már nagyon örülök neki hogy így tett mert magamtól sosem vágattam volna le és akkor még mindig az a rondaság lenne a fejemen
2021. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyírd le először a saját hajadat a szeme láttára, hátha utána könnyebben belemegy ő is.
2021. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!