Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerülnek az arctisztí...

Mennyibe kerülnek az arctisztító kezelések kozmetikusnál?

Figyelt kérdés
Mitesszeres az arcbőröm, emiatt szeretnék kozmetikushoz menni. Viszont nem mindenhol írnak árakat, emiatt szeretnék tájékozódni kicsit mielőbb elmegyek valakihez.
2021. márc. 1. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Függ attól hogy hol laksz, kis város nagy város, milyen termékekkel dolgozik stb.
2021. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vidék, kisváros. Többet nem tudok mondani, mert nekem sincsen semmi infóm róluk.
2021. márc. 1. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem pesten,nem a legmodernebb szalonba,de tök barátias dolgozókkal,akik profin dolgoznak,itt fizetek 4500-at. Benne van pattanás nyomogatás,miteszerek,gőzölés,a kenegetős dolgok. Egyedül a fej masszázs nem.

Szerintem 6-7 ezernél nem lehet több. De hívd fel őket,biztos megmondják.

2021. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oh, amiket eddig találtam és ki voltak írva az árak mind 10 ezer felett volt... Sokalltam, ezért is voltam rá kíváncsi, hogy most nagyjából a többi helyen is ennyibe kerülhet és ennek ez az ára, vagy ezek csak szimplán drágább szalonok.
2021. márc. 1. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen 1-es jól leírta,ez sok mindentől függ,ezért érdemes felhívni.
2021. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DominikX ***** válasza:
#3 a pattanás nyomogatás már eleve nem profi munka kb 20 éves “technológia” amivel nem a probléma gyökerét kezelik, hanem csak az eredményét.
2021. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!