Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van erre a problémára megfelel...

Van erre a problémára megfelelő sampon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon viszket a fejbőröm és nagyon korpás a hajam is.

Már sok sampont próbáltam meg balzsamokat is,de ezek nem segítettek,csak kiszárították a hajam. Azt mondták még régebben hogy koszmós a hajam(nem tudom hogy kell írni sry)de azt már szerintem el tudtam tüntetni.

Már nagyon zavar hogy hajmosás után is korpás a hajam.(Mielőtt bárki ideírná gyakran és alaposan mosom meg a hajamat.

16L



2021. márc. 2. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz érdemes elmenni, lehet pszoriazis és seborea is.
2021. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én kis olíva olajjal bedörzsölöm a fejbőröm kicsit, vékonyan, benne hagyom 10 percet, utána megmosom gyógynövényes samponnal, herbáriás, de azt is higítva, aztán leöblítem. Ennek olcsóbb, bevált verziója ha simán almaecetes vízzel öblíted le a hajad, kicsit hagyod rajta hatni, majd szódabikarbónás vízzel leöblíted és kész, utóöbltés nem kell. Szagot nem hagy, ellenben fényes, könnyebben fésülhető lesz, olcsó, természetes és gomba ölő hatású, így nekem a korpát mindig elmulasztja! 1-2 alkallom elég, rendszeresen nem szabad használni hosszú távon, mert mivel savas és lúgos hatásúak, a fejbőr újra hámlani kezd. Így tényleg csak 1-3 alkalom kell de elég is. :) Bármi ami a boltokban van, reklámozva van, tele van felesleges és mérgező adalékokkal mint parfüm, színező, sodiumok stb...legtöbbje az összetevőkből erősen rákkeltő bőrön át is. Én egyszer vettem a fáradtságot és a bánfi sampon összetevőire rákerestem sorban. Ha kiakartok nyírni valakit, akkor ajánlom, egyébként nem :D
2021. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Ki fogom próbálni😊

2021. ápr. 12. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!