Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus vagy bőrgyógyász...

Kozmetikus vagy bőrgyógyász ajánlatos nálam?

Figyelt kérdés

Szóval szeretném rendbe tenni az orromat, mert emiatt is eléggé szorongok.

Van az orromon ilyen piros apró pötty ami nem annyira feltűnő de engem zavar és elszeretném távolítani.

Biztos nem pattanás, mert nem olyan inkább egy ér aláfutás lehet talán.

Meg tele van mitesszerekkel amiket régóta nem tudok eltüntetni, nagyon csúnya és emiatt sincs önbizalmam.

Kérdésem, most menjek először bőrgyógyászhoz a piros pötty miatt, vagy menjek egyből kozmetikushoz hisz nála tudom, hogy mitesszereket eltudná tüntetni de nem tudom ezt a piros pöttyöt is eltudná e.

Mert akkor fölösleges lenne külön bőrgyógyászhoz menni ha a kozmetikus is eltudná távolítani közben meg kezeli a mitesszereimet is.

Pénzem lenne rá csak nem tudom melyik lenne hasznosabb.



2021. márc. 3. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a bőrgyógyász.
2021. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is volt a fogamzásgátló miatt egy éranyajegy az orromon. Csak bőrgyógyász tudja leszedni, lézerrel. Minimálisan égő érzés lesz, és egy var keletkezik rajta, ami leesik pár nap múlva. Nekem ha jól emlékszem kb 20 ezer ft volt az egész konzultációval együtt.

Én dr.Péter Rózsánál voltam Budapesten, őt tudom ajánlani.

A mitesszerekre viszont inkább a rendszeres kozmetikus látogatást mondanám, de nekem nem a nyomkodás vált be, hanem egy Image termékekkel és kezelésekke dolgozó kozmetikus, aki savas hámlasztásokat végez, és összeállítja a megfelelő otthoni ápolási termékeket. Ezek a termékek és kezelések drágák, tehát ha nem szánsz rá annyit, akkor sima kozmetikai kezelés is jó, és/vagy otthon szalicilsavas szérum (BHA).

2021. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2.Köszii.:)

igazából én nem szedek gyógyszereket de csak így megjelent de zavar :D..

sztkban ha jol tudom ingyenes nem?

2021. márc. 3. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ingyenes
2021. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már megkérdezted ezt, megírták hogy bőrgyógyász.

Lehet éranyajegy.

2021. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5.nem kérdeztem most először írok ebben :D...

szóval ne keverj össze mással köszii

2021. márc. 3. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!