Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megelőzhető az alvás (fekvés)...

Megelőzhető az alvás (fekvés) közbeni hajhullás?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Én úgy előztem meg, hogy mindig kiengedem a hajam vagy LAZÁN befonom. Szóval copf, konty ne legyen mert töredezik tőle a hajad stb.

És lehetőleg ne vizes hajjal aludj el, lefekvés előtt fésüld meg.

2021. márc. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is mindig kiengedem, de megfésülni nem szoktam (lefekvés előtt :D). Akkor ezentúl megfésülöm
2021. márc. 6. 10:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azzal, hogy ki kellene engedni. Sajnos töredezik tőle a haj, ugyanis surlódik az ágyneművel, összekócolódik, reggel meg jól megtépkeded, mert máshogy nem tudod kifésülni. Én egy nagy hajcsattal szoktam felfogni lazán, vagy befonom, előtte pedig este megfésülöm, így reggel már nem kell.

Nem lehet amúgy, hogy valami vitaminhiányod van?

2021. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az is benne van a pakliban. Napi szinten elég sok hajam kihullik :/
2021. márc. 6. 17:40
 5/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Nem tudom miért kell lepontozni azert mert nekem néha ki van engedve a hajam:) csak írtam hogy nekem ez is bejött. Lehet másnak nem.

De mindegy.


Igazából lehet hogy vitamin hianyod van tenyleg. Elkezdtem én is szedni utóbbi hónapokban es mar nem toredezik a hajam:) pedig szokitett

2021. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem is szőkített amúgy:D Milyen vitamint szedsz?
2021. márc. 7. 08:57
 7/12 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

Akkor Kérdező lehet, hogy nem is hullik, hanem letörik egészen a tövétől, a szőkítés hatására. Nem vetted észre, hogy nagyon roncsolná? Vagy, hogy azóta hullik, mióta szőkítve van? Ha megnézel egy hajszálat, ott a kis hajhagyma?

2021. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazad van. Félre érthetően fogalmaztam meg a kérdést. Nem úgy hullik, hogy teljesen kihullik a fejből", hanem rövidebb-hosszabb hajszálak letörnek. Szőkítés előtt rövid hajam volt, mert anya fiút szeretett volna, és nem engedte, hogy megnövesszem a hajam. De miután önálló életet kezdtem már nem szólhatott bele:D
2021. márc. 7. 09:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.

B vitamin, C vitamin, omega 3+E vitamin, D vitamin :)

Ezeket szedem, es mellette törekszem az egészséges étkezésre

2021. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9: hát elértem oda, hogy megvegyem amiket mondtál :D
2021. márc. 27. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!