Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik TIGI termékre érdemes...

Melyik TIGI termékre érdemes beruházni?

Figyelt kérdés

Mostanában Avon és minél olcsóbb drogériás samponokat próbáltam használni. Alapesetben ezek is kiválóan működtek, de most extrém mód kiszáradt tőlük a hajam és a fejbőröm is.


Régen használtam Tigit és nagyon szerettem.

Érdemes lenne rá ismét beruházni?

Sampon+balzsam+hajpakolásra gondoltam.


Vagy maradjon az olcsó sampon(+balzsam) és csak pakolást vegyek belőle?


Illetve, ha tudtok a márkán belül ajánlani terméket hálás lennék.😊

(egyenes és világosbarna hajam van, ha ez számít)

Szerencsére nem töredezett a vége csak száraz az egész fejem/hajam😕



2021. márc. 7. 02:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha neked bejott mar egyszer, akkor igen, de ez egyeni. Viszont mindenkeppen kell egy jo sampon, ha csak a pakolast csereled le, az nem fog segiteni.

Nekem nagyon erzekeny a fejborom, sajnos nem is tudok hagyomanyos modon hajat mosni drogerias termekekkel.

Nekem egyebkent a fleur de lin szilardsampon valt be+ termeszetes modszerek, mint a tojas, sor, almaecet.

A normal samponoktol kiszarad a fejborom, sebes lesz, viszket, es gyakran verzik, nagyon durva.

2021. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!