Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfelvarrás, hajhosszabbítás...

Hajfelvarrás, hajhosszabbítás tapasztalat? Vagy esetleg valami bevált hajnövesztő tabletta vagy sampon?

Figyelt kérdés

Augusztus közepén lett leborotválva a hajam teljesen. Vállig érő egészséges feketére festett hajam volt. Nem volt szőkítve csak az eredeti barna be lett festve feketére. Szerettem volna kiszedetni a festéket Colour B4 hajfesték eltávolítóval amit egyszer már használtam itthon ugyan így fekete hajra és elég szépen leszedte. Úgy döntöttem inkább elmegyek szakemberhez nehogy tönkre tegyem magamnak a hajamat. Sajnos kifogtam a legrosszabb fodrászt aki elkezdett velem kiabálni, hogy nagyon hülye vagyok nincs is benne oxidáló szer nem fogja kiszedni a festéket és még nem is hallott erről a szerről majd ő kiszedi L’OREAL hajradírral bízzak benne. Megbíztam mivel ez a szakmája, de mondtam szőkítőt ne használjon. Rákente, alig telt el 15 perc égni kezdett a fejbőröm úgy, hogy ki is mosta egyből. Belenéztem a tükörbe hát kanári sárga lettem. Rákent még valamit amitől meg szürke, lila és sárga foltos lett a hajam. Meg se tudta szárítani, csomóba hullott, de azt mondta ez természetes majd helyre jön, ha ápolom otthon. Teltek a napok és egyre kevesebb hajam lett nem maradt más, mint levágatni az egészet. Azóta próbálom növeszteni a hajam 4cm-t nőtt a 6 hónap alatt. 3 hónapig szedtem Hair Clinic-et meg használtam ricinus olajas hajpakolást, de nem segítettek valami sokat. Nem tudom már mit csináljak. Mivel ápolhatnám vagy miért nő ennyivel lassabban, mint előtte.

Valakinek van rövid haj növesztő tapasztalata vagy tippje?

Gondolkodtam, hogy felvarratom, mert nagyon nem érzem jól magam ilyen hajjal, de semmit nem tudok meg róla hiába bújom az internetet. Körülbelüli árra lennék kiváncsi, ha valaki varratott már fel meg arra is, hogy milyen hosszú hajra mekkora tincseket, hogy betudjam lőni mennyiből jönne ki. Meg arra, hogy hol csináltatta.



2021. márc. 9. 15:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!