Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg jó pattanásra?

Tényleg jó pattanásra?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a dihidrogén-monoxid jó pattanásokra. Valaki próbálta már? Működött? Hol lehet kapni?

2021. márc. 11. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Ne legyél lusta! Ha van időd olvasgatni, akkor van időd orvoshoz menni is, ő megbízhatóbb választ adna!
2021. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Ne legyél ilyen mogorva! Ennek a fórumnak a neve: gyakori kérdések!


Kedves kérdező!

Sztem is inkább menj l ezzel a kérdéssel az orvoshoz, ő biztos választ tud adni ;)

2021. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat, szerintem sokan használják.
2021. márc. 11. 18:12
 4/12 anonim válasza:
Ha ez érdekel, igen, hülyék vagyunk, és nem tudjuk, mi a H2O
2021. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

:(

Elrontottad a játékom unalmas kis életemben..

2021. márc. 11. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda ostoba kérdés, miért nem a humor kategóriába írtad? Erre vered hogy megvezethess pár embert? Nagyon egy magányos kis gyökér gyerek lehetsz, szánalom.
2021. márc. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is tudnék hidd el olyat mondani amiről halvány fingod nem lenne hogy mit jelent, aztán hú de vicces voltam. Nagypofájú.
2021. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem érdemlek ilyen hangnemet, ugyanis semmi sértőt nem mondtam. Arról meg nem én tehetek, hogy kimaradt az általánosban a kémia.
2021. márc. 12. 16:03
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

De a te hülye fellengzős kérdésed. Minek provokálod az embereket?

Kimaradt a kémia? Neked meg a szülői nevelés...

2021. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nyugodj már le ember! Csak egy hülye vicc volt, nem akartam én senkit provokálni. Azért tettem ki, mert nekem is kellett pár perc, mire leesett, és kíváncsi voltam, hogy lesz-e egyáltalán aki bedől. Úgy látom nálad nagyon betalált, ha ennyire nem tudod túl tenni magad rajta.
2021. márc. 12. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!