Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti milyen színes...

Lányok, ti milyen színes hajat terveztek?💇

Figyelt kérdés

Csak lányokhoz szól ez a kérdés most.💁‍♀️

Akik terveznek a közeljövőben színes vagy extrémebb hajat milyen színűt terveztek?

Én bevallom szeretnék újra színes lenni, mert most visszanőtt az eredeti barnámra amit nem szeretek és voltam amúgy már szinte minden féle színben de nem az összesben és szeretném feldobni a külsőmet olyanra amit sokáig fogok azért viselni.

Eddig tervben van kék, türkiz, ismét szőke, pasztelles pink és még variánsok de mindenképp egy féle színt szeretnék mert manapság zavar ha akár 2 szín van rajtam.

A frizura sima egyesen lenne frufruval és max váll alatt ér kicsivel de tervezem picit még növeszteni és úgy befesteni.

Szóval kéne pár ötlet mert nem tudok dönteni még.

Kort is írjatok.🤩

Én 23 vagyok.



2021. márc. 13. 18:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A hajam hossza, stílusa ugyanolyan, mint amit írtál. :)

Nekem jelenleg halvány levendula színű, már kezd lenőni, kikopni, pasztell rózsaszínt tervezek következőnek.

2021. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1.Ez szuperül hangzik.

Kíváncsi vagyok rá milyen lenne a végeredmény.😃

2021. márc. 13. 18:20
 3/18 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem hétfőn lesz sötétkék-sötétlila-vörösesebb lila átmenetes. Most sötétkék-méregzöld átmenetes bár a zöldesebb rész már elég megviselt, azért is festem most újra.
2021. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3.Ez is klassz lehet.😃
2021. márc. 13. 18:26
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rövid kleopátra hajam van. Ez tavaly még vörös és piros volt de kb 1 hónapja befestettem ezüst színűre. Én egyszerűen imádom
2021. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt, és nem is tervezem, hogy szines legyen a hajam, de szerintem a legjobban a nagyon világos türkiz nézne ki.
2021. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Most nem tervezek szineset, de a kedvencem az a tengerkék volt.
2021. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én épp kéket terveztem magamnak csak nem tudom milyen kék mutatna jól.

Eddig csak sötét kék volt nekem ez a swartzkopf-os live.

De nagyon tetszik a türkiz kék a tengerkék is biztos klassz lehet meg a sötétebb kéket is de nem tudom.

Ti melyik kéket választanátok amúgy?

2021. márc. 13. 19:36
 9/18 Metionin ***** válasza:

Én mindet :D az abszolút kedvencem a sötétkék mellett a pávakék (peacock blue) de sajnos olyan kevés ideig marad meg a hajbanhogy csak ilyen évente 1x vállalom be.

Csinálhatnád többféle kékkel pl. a felső felét feltűzöd, ami lent marad az élénk kék, a felső rész meg türkiz. És akkor mindig másképp nézne ki attól függően hogy fel van-e fogva vagy nincs.

2021. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Nekem hátközépig érő, sosem festett szőkésbarna hajam van, de teljesen kopaszt tervezek. Még gyűjtöm a bátorságot, de nagyon hamar sor kerül majd rá 🙂 22/L
2021. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!