Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak: hónalj gyanta vagy...

Férfiak: hónalj gyanta vagy minden reggel borotva?

Figyelt kérdés

Férfi társaimtól kérdezem, hogy mit tesznek hónaljuk simává és puhává tételéért? :)


Havonta gyantáztatjátok, vagy naponta-kétnaponta borotváljátok?


2010. aug. 19. 09:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
minden 10. percben ...
2010. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát azért ilyen gyakran nem :D 1-2 hetente borotva és kész.
2010. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
én nőként is csak egyszer egy-két hetente borotválok:D ha ilyen gyakran tolod, szerintem még erősebb is lesz a szőrzet.:P
2010. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nő lennék menne a minden 1-2(-3) nap... EEWWW
2010. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én speciel gyantáztatok, de ismerősök borotválják ezért gondolkodtam el, hogy egyszerűbbnek egyszerűbb lenne, de megerősödne a szőr.
2010. aug. 19. 09:35
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

ha borotvalod megfog erosodni tomorebb lesz es meggyakrabban

kell szedjed +azutan gyantaztatas orbitalisan faj

gyantazas tobbet tart kb 2-3 hetet

viszont ha vegleg megakarsz szabadulni tole lezereltesd ki csak az kurwa drga es mintmondjak elegge fajdalmas...


sztem gyantaztasd

(L/17)

2010. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
a borotvától nem erősödik a szőr, ez baromság
2010. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Hülyeség, hogy erősödik, ez nem igaz! (azért tűnhet erősebbnek, mert a kis borosta durvább, mint a hosszabb szőr). Nő létemre nálam az 1-2 nap a minimum!

Neked szerintem ahogy jól esik, gyanta elég körülményes, javaslom próbáld ki az epilátort is :)

2010. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
undorító ha egy férfi szőrteleníti a hónaalját.... lányos
2010. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Lenézem azt, aki lenézi azt a férfit, aki nem borotválja a hónalját... :D


"Sima és puha hónalj" -ahogy a nyitóban szerepel... hát ez minden csak nem férfias szerintem. A férfi nemi jegyek közé tartozik az erősebb testszőrzet. De látom a világ oda tart, hogy ami 10 éve még a melegek megjelenéséhez tartozott, az ma már kezd elvárás lenni mindenkitől. "Igényesség" címén... Kíváncsi vagyok mikor jelennek meg az első kérdések itt hogy "Fiúk ti milyen rúzst használtok?" meg pl hogy "Férfitársaimtól kérdezném, hol szoktatok műkörmöt csináltatni".... Sajnos ide mutat a tendencia....

2010. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!