Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok hozzátenni a rizsviz...

Mit tudok hozzátenni a rizsvizhez, hogy kevesbe legyen budos szaga?

Figyelt kérdés
Hajamra hasznalom egy ideje, es sokkal szebb tole. Talan meg nott is. Ismerosom adott nekem vizben feloldhato d vitamint amit hozza tettem. Ez sem problema, ugye? Allitolag a rizsvizben a vitaminok elosegitik a haj novekedeset. Valaki narancsot is tesz hozza, hogy kevesbe legyen budos, vagy illoolajat. De az illoolaj borirritaciot is okozhat. Valami mas esetleg?

2021. márc. 18. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én narancs vagy citromhajat szoktam tenni hozzá, ez elveszi a büdösséget egy kicsit.
2021. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is a narancshéjat próbáld meg. Én is azt szoktam használni de nekem nem szokott büdös lenni. Nem lehet hogy túl sokáig állt? Valahol azt olvastam hogy max egy hétig állhat a hűtőben utána ki kell önteni de nem vagyok benne biztos.

Ha nem próbáltad akkor arcra is ajánlom , nekem lefagyasztva jégkockakén nagyon sokat segített.

2021. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én utána (hígított) ecettel öblítem. Igaz, hogy az is büdös, de hamar elillan a szaga a rizsével együtt.
2021. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat.
2021. márc. 18. 16:36
 5/6 anonim válasza:
Szerintem semmiképpen sem illoolajokat hanem pl narancshéjat vagy citromhejat.De fontos hogy ezeket se vidd túlzásba mert csak rosszabb lesz.Viszont az sem igaz hogy sokkal jobb illata lesz max 1 hétig. Ugyanis megromlik és romlott szaga lesz. De ez természetes
2021. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Illóolajat semmiképp sem ajánlom, mert az szárítja a hajadat. Én narancshéjat szoktam bele tenni. Jót is tesz és nem is büdös. :)
2021. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!