Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés : hogyan csináljátok...

Hajfestés : hogyan csináljátok ? {Férfiak és Nők}

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 21:48
A kérdező szavazást indított:
Otthon festem, bolti hajfestékkel
Otthon festem , fodrászkellékes hajfestékkel
Fodrász festi, bolti hajfestékkel
Fodrász festi, fodrászkellékes hajfestékkel
Nem festem a hajam
Férfi vagyok és otthon festem bolti hajfestékkel
Férfi vagyok és otthon festem fodrászkellékes hajfestékkel
Férfi vagyok és fodrász festi a hajam bolti hajfestékkel
Férfi vagyok és fodrász festi a hajam fodrászkellékes hajfestékkel
MÁR nem festem a hajam
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, hogy mi a cel. Ha szokiteni akarom a hajam, vagy egy total masik hajszint szeretnek, akkor fodraszra bizom.

Most epp vorosesbarna a hajam, semmi extra, igy mar otthon festem 1 eve.

2021. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én otthon festem színesre már sok éve, így perverzebb átmenetes meg hasonló verziókat is meg tudok csinálni.
2021. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nem én festem hanem barátnőm (valamiért szereti csinálni) igazából egy szín az egészre szóval nem tartom akkora atomfizikának hogy fodrász kelljen hozzá, évek óta ugyanazzal a termékkel és színre csináljuk.
2021. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kérdés azért lett feltéve , mert érdekel , ki hogyan csinálja és hogy mivel. Ha baratnőd is csinálja neked akkor is, nem fodrász, és a festék típusa.

Nem akkorra értetődő a kérdés,mikor éppen nincs nyitva a fodrászat, hanem úgy általában.

Csak egy nem hivatalos statisztikát szeretnék erről.


( Nekem mesterfodrász szúrt el festést, azóta magam csinálom otthon és fodrászkellékessel, mert árban ott van majdnem mint a bolti, de árnyalatban közük nincs egymáshoz.)

2021. márc. 19. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Garnier Color Sensation Intense Permanent Colour Cream 6.60 Intense Ruby Red árnyalattal van festve jelenleg a hajam (kísérletezek különböző vörös színekkel)

Mamám szokta festeni a hajam, fodrászhoz csak hajvágás céljából szoktam járni.

2021. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem régen mikor vörös voltam, RR Line 8.66 volt a LEGLEG
2021. márc. 24. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!