Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg hatásos pattanás+ragya...

Tényleg hatásos pattanás+ragya elleni csodaszer?

Figyelt kérdés

Kérlek kozmetikust és bőrgyógyászt ne írjatok!

5. éve küzdök velük, és már elegem van belőlük!!!



2021. márc. 19. 15:28
1 2
 1/18 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
46%
Yves Rocherben van egy nagyon jo krem, en is kuzdo vagyok, nullara redukalta. Nem tudom a nevet most, de kis vekony tubusban van, kupak alatt gombolyu a feje, hogy lehessen vele kenni, atlatszol gel szeru.
2021. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Milyen bőr típusod van?

Most milyen arcápolási termékeket használsz?

2021. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
A tejtermékek elhagyása.
2021. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
The ordinaly termékek
2021. márc. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#2 zsíros

van itthon arcradírom, arcgélem, arctejem vagy mi, de ezeket nem nagyon szoktam használni, mert nem látszik hogy javulna az állapotom tőlük, ezért mostanában gold szappant használok, ami segített kicsit, de nem sokat..

2021. márc. 20. 09:01
 6/18 A kérdező kommentje:
#3 próbáltam már, de a sajtot nem tudom elhagyni (napi 1-2 szelet szendvicsben a rendes oktatás alatt), az, hogy nem iszom tejet pár hete, (látszólag) nem segít :'(
2021. márc. 20. 09:03
 7/18 anonim ***** válasza:

Két szelet sajt nem számít, ha más formában nem viszel be tejet.


Nekem 3 hónap kellett, hogy javuljon az arcom, viszont akkor döbbenetes volt. Persze nem tökéletes, de alig ismerek magamra: alig van mitesszerem (tömve volt, hetente nyomkdtam), a zsírosodás visszaszorult.


Még ne add fel!

2021. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Isotretinoin. Nekem csak az használt, 10 évig szenvedtem vele.
2021. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 persze, nem várom el hogy ha egy napig nem fogyasztok semmilyen formában tejet, akkor már szemmel látható legyen az eredmény, de hetek óta nem iszok, és semmi változás
2021. márc. 20. 14:45
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem a niacinamid szüntette meg, ez szabályozza a faggyútermelést. Ki lehet próbálni az akneroxidot is, az a pattanást okozó baktériumokkal veszi fel a harcot. Az arclemosó tej/gél jó lehet, ha nincsenek benne irritáló összetevők. A rádírral viszont csak bántod az amúgy is érzékeny arcod. Én így használnám:

Reggel:

1, Az akneroxidot felviszed a pattanásos részre és oda ahol hajlamos vagy pattanásosodni. Rajta hagyod a bőrödön 7-10 percig és lemosod

2, Niacinamid

3, Fényvédő


Este:

1, Olajos lemosó

2, Arclemosó tej/gél

3, Niacinamid

4, Hidratáló

2021. márc. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!