Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szebhorreás dermatitis milyen...

Szebhorreás dermatitis milyen gyakran jelentkezik és meddig tartanak általában a tünetek?

Figyelt kérdés
Ahogy hallottam a szebhorreás dermatitis krónikus betegség, amelynek vannak szimptomatikus és remissziós fázisai. Nekem nem rég volt az első komolyabb fellágolásom, egy hétig tartott azóta egy hónapja tünetmentes vagyok. Tudom, hogy ez nagyon személy-függő, de érdekelnének mások tapasztalatai is.

#haj #bőr #korpa #szebhorrea
2021. márc. 20. 13:23
 1/2 anonim válasza:
Nekem már 1 éve tart, és nem használ rá semmi.
2021. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De folyton korpás, gyulladt, vörös, viszkető az arcod? Nálam szerencsére nem igen vannak tünetek, viszont a heti 3 hajmosást igénylem ahhoz, hogy korpa-mentesen tartsam a hajam.
2021. márc. 21. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!