Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiaknak intim szőrtelenítés...

Férfiaknak intim szőrtelenítéshez tippek?

Figyelt kérdés

Próbáltam borotválni, nagyon óvatos voltam, de így is megvágtam a bőrömet, viszont a kozmetikustól félek... egy herezacskó gyantázástól felordítanék szerintem fájdalmamban. Tippek, ötletek?

Köszi



2021. márc. 20. 22:59
 1/3 anonim válasza:
100%

Léteznek szőrtelenítő krémek. A hátulütő az, hogy rövid ideig hatásosak. 3-4 nap és máris szemmel látható lesz a szőrzet újra. Ha emellett döntesz, akkor mindenképp olyat keress, amin külön fel van tüntetve hogy intim vagy bikini területre, mert vannak sokkal agresszívabb verziók is amit max lábon vagy hónaljon szabad alkalmazni.


Ha nem muszáj, hogy teljesen sima legyen a bőröd, akkor meg próbálj ki egy nyírógépet. Vedd le legkisebbre a méretet és simán tudod 3mm vagy még kisebbre nyírni.

2021. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Géppel nyírd rövidre
2021. márc. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de az is felsértette a bőrt, és vérzett.
2021. márc. 21. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!