Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez milyen fajta pattanás vagy...

Ez milyen fajta pattanás vagy mitesszer?

Figyelt kérdés
Eddig csak úgy neveztem, hogy nagy mitesszer, mert ki tudtam nyomni, és egy darabban kijön a keményes cucc, aminek a tetején néha van egy kis fekete pötty. Sokszor úgy néz ki, mint egy pattanás, vagy mint egy szemölcs, ha nyomkodás nélkül magától kintebb jön. Viszont ha kinyomom, akkor nem folyékony trutyi jön, hanem egy keményebb, átlátszó vagy fehéres valami, ami egyben jön kifele folyamatosan nyomás közben.
2021. márc. 21. 04:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Zárt miteszer.
2021. márc. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

blackhead - a mitesszer

van olyan, hogy whitehead- olyan mint a mitesszer, csak annyi, hogy nincs fekete potty a tetejen


valojaban nincs benne genny, csak faggyu, vagy eltomodott zsir

2021. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sztm menj el kozmetikushoz én is ott voltam pár hónappal ezelőtt és Nagyon szép lett bőröm
2021. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!