Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont kellene használ...

Milyen sampont kellene használnom?

Figyelt kérdés

Nagyon sok sampont használtam már de egyik se érte el azt az eredményt amit ígért!

Esetleg valakinek van valami jó bevált sampon ami nem nehezíti el a hajat és puha is lesz tőle a hajam?

Egyébként vastag szálú és hullámos hajam van ami nagyon száraz! Nem zsírosodásra hajlamos a hajam pont ezért nagyon nagyon száraz főleg a vége!

1 éve a fodrász leszivatta a hajam az elején még szép volt aztán elkezdett sárgulni a szőke! Mivel nagyon tönkre ment levágtuk a derékig érő hajam a vállamig és most nincs rajta már festék és elkezdett nőni is picit! Hajnövesztés volt mindig is a célom de a szőkével elrontottam! De most újra növesztem! Meg használok rizsvizet is!

Esetleg akinek ezzel kapcsolatban is van jó tanácsa nagyon örülnék neki!



#haj #sampon #hajápolás #hullámos haj #Haj rutin #Pakolást
2021. márc. 21. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Tudom sampont keresel, de viszont esetleg amellé Garnier Hair Food banános hajpakolása?

Sampont nem tudok, de figyelj arra, hogy szilikonmentes legyen, az sincs jó hatással a hajra.

2021. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

nekem a schauma fresh matcha sampon+balzsam nagyon bevált. bár nekem a hajtő könnyen zsírosodik, a vége pedig néha szétáll. rengeteg hajam van, derékig ér lassan.

próbálkozz hajpakolásokkal is, legutóbb amit használtam és tényleg tök jó volt, az az oriflame love natura forró hajolaja ( [link] ). ezt meleg vízben "fel kell olvasztani" (bár nekem nem is keményedett be), rákenni a hajvégekre, kicsit rajta hagyni és lemosni. de emlékeim szerint rajta van a tubuson is.

2021. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2021. márc. 24. 07:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is a hajpakolást ajánlom. Nem az egész hajra hanem csak a végére. Bár ha egy hónapban egyszer az egészre rakod az se baj, csak vigyázz hogy nehogy a fejbőrödet érje, mert ilyenkor a fejbőrödröd be fog zsírosodni. Oda felesleges kenni.

Én is a szilikonmentest ajánlom, elmondom hogy miért. A szilikon nem feltétlenül rossz, de becsapod vele magadat, mert egy sima réteget fog képezni a hajadon (krémekben a bőrödön), és hamis selymességet ad, nem ápol. Ha nincs a balzsam a vagy hajpakolásban olaj az nem jó. Ha van is benne szilikon, olaj mindenféleképpen legyen benne. Vagy használhatsz még kókuszolajat is, sokan ajánlják hajra, és megspórolsz magadnak egy csomó pénzt. Azt viszont kifejezetten hajvégekre ajánlott, a nagyon göndör hajúak szokták teljes hajra csak.

2021. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4.vagyok. Elírtam, a pakolást az egész hajra gondoltam, a balzsamot a haj végére.
2021. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én az olaplex sampont,balzsamot,és olajat ajánlom.

Rengeteget próbáltam,olcsót,drágát mindent de tényleg!

Ennél jobb szerintem a világon nincs,bár tudom hogy nem olcsó sajnos,de nyilván ezt te tudod hogy megteheted e,mindenesetre szerintem jobbat nem fogsz találni.

Illetve van még hajmosás előtt hasznalando haj maszk vagy ilyen szérum nem is tudom,több van,lépésekre van osztva,ha ezeket is beszerzed,biztos vagyok benne hogy sokkal jobb lesz a hajad.

Illetve nagyon kevés kell a samponból,mert ez egy koncentrátum és nagyon fel habzik.

Tehát nagyon sokáig elég,bár mi már 2literest vettünk,mert bevált és jobban megéri. Illetve vigyázz rá,ne törd erősen hajgumival,ne nagyon vasald,és ami még szuper az a dyson hajszárító. Ez is drága sajnos,de nekem ez is segített,sokkal szebb a hajam.

2021. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindekinek!

Nagyon sokat segítettetek!

2021. márc. 30. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!