Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkítő beválhat ? Több lennt

A szőkítő beválhat ? Több lennt

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Szóval 17éves lány vagyok, és ugygondoltam valamit kezdeni szeretnék abkinezetemmel , ebbe beleértve a hajammal is . Nemvagyok önbizalomhiányos, tudom az értékem és azt is , hogy nem nézeik ki rosszul , de tudom jobb is lehetnék . Azt vettem tervbe , hogy most egy közép, inkább sötétbarna hajam van,és szeretnék bele melírokat . A vírus miatt nem fogok fodrászhoz járkálni ,melíroztam már a hajamat , csak fiatalabb koromban és nem lett annyira szép . Úgygondoltam vennék egy szőkítót a drogériába és azzal festeném be magamnak , de hamarabb leszedném mivel nemszeretném teljesen szőkére a melírokat, hanem inkább világosbarnára . Illetve az is érdekelne , hogy a lányokon szerintetek mik állnak a legjobban . Köszönöm, ha elolvastad és válaszolsz rá, legyen szép napod !! :)

2021. márc. 24. 08:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! A szőkítőpor nyilván jó lehet melír szempontjából. Anno 10 éve én is itthon csináltam magamnak szőkítőporral és oxival 😁 Akkor még a fodrászoknál sem lehetett ennyi technikát igénybe venni mint most..nyilván azt látod a tincsen, hogy már mennyire világos.

Hogy a lányokon mik állnak a legjobban, nem érdemes szerintem általánosítani. Sok múlik a karakteren, arcon, stíluson. Egy barátnőmnek vagány külseje van, nemrég több piercinget is csináltatott, brutál jól áll neki, míg a sportos stílusú húgomon el sem tudnám ezeket képzelni. Én inkább a nőies stílust képviselem, pedig "csak" 26 éves vagyok, de én magamon nem képviselem a lazább stílust, az öltözetem pedig kiegészítőkkel dobom fel.

2021. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!