Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pikkelysömörös és korpás...

Pikkelysömörös és korpás fejbőrre krém, sampon, esetleg gyógyszer?

Figyelt kérdés

Már egészen kicsi 5 éves korom óta van pikkelysömör a testemen és fejemen a korpa is vele jött. A pikkelysömör az idő elteltével szépen lassan csökkent, de kamaszkorom ellenére még most sem múlt el teljesen. Kb mindig van 5-10 db kicsike pikkelysömör valahol. (ezeket tudom kezelni)


Viszont a fejem nagyon rossz az állapot egy héten kétszer mosok hajat selsun blue-val két napra rá ugyan úgy korpás lesz az egész a pikkelysömört ahogy tudom kenem elocommal de nem tudom tökéletesen felvinni a fejemre.

A homlokomnál a fülemnél és hátul a tarkómnál is van pikkelysömör.


Van valami krém sampon vagy utolsó esetben gyógyszer ami eltüntetné a korpát és a pikkelysömört? Mi vált és mi nem?



2021. márc. 24. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Korpára mindenképpen a Nisoral sampont ajánlom.
2021. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Én már itt a gyakorin ajánlottam azt, ami nekem bevált, vagy ötször, lóf*t se reagált rá senki. Vagy sokallták azt a 3500-at, vagy azt hitték, forgalmazom. :D

Nem egyszerű alkalmazni, mert rajta kell hagyni, háromszor egymás után, azaz nyáron otthon egy hétvége, de pár hétre tökéletesre varázsolta a skalpomat.

2021. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor én reagálok rá. Amúgy mit ajánlottál mert végig néztem szinte az összeset, de mindegyiknél mást ajánlottak.
2021. márc. 24. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Közben elgondolkodtam. Azt pont itt nem írtam, pedig nagy igazság, hogy a pikkelysömör az kimondottan az a genya kórság, amelyiknél szinte sosincs az, hogy ami másnak használt, az majd nekem is fog. És valamelyik másik sömörös fórumon csúnyán be is szóltam egy egyhozzászólásosnak, mikor az általa népszerűsített módszer nekem nem vált be. Úgyhogy inkább tekintsük úgy, mintha nem mondtam volna semmit.
2021. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!