Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen balzsamot/kondícionálót...

Milyen balzsamot/kondícionálót vegyek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Kb 15-20 cm hosszú hajam van ami enyhén hullámosodik. Középen el van választva. Kb mint ennek a srácnak:


[link]


Sokáig nem használtam semmit samponon kívül de akkor kezelhetetlen, száraz, matt, lelapult volt a hajam. Aztán elkezdtem használni a nővérem hajbalzsamát és sokkal jobb lett. Ezért szeretném megtalálni azt a terméket ami a legjobb lehet nekem. Sajnos nem értek hozzá és mindig mikor rákeresek, egyszerűn nem látom a különbséget a több száz termék között. Látom, hogy van fújós kondícionáló is. Mi a különbség az és a hagyományos balzsam között? Szeretném ha a hajamnak lenne tartása, könnyen kezelhető, könnyen fésülhető lenne és a hajtövek meg lennének emelve.


Milyen balzsamot/kondícionálót vegyek? Előny ha drogériában kapható de nem zárkózom el az interneten rendelhetőktől sem amennyiben azok nem ilyen 20.000ft-os hiper-szuper-prémium-fodrász-mester-paladin termékek :D


Ha esetleg valakinek van egy teljes rutinja, azt is megoszthatná. (pl milyen sampont használ, hogyan fésüli, meg ilyenek)


Fiú vagyok de attól még lányok válaszát várom elsősorban. Leginkább a ti szakértelmetekben bízom meg :)



#haj #sampon #hajápolás #balzsam #köndícionáló #middlepart
2021. márc. 26. 00:44
 1/3 A kérdező kommentje:

A link nem működik sajnos. Itt egy másik:


[link]

2021. márc. 26. 21:53
 2/3 anonim ***** válasza:

orofluido termékeket használok és puha a hajam, nem lapul pedig elég hosszú

a balzsam is nagyon jó minőségű

2021. márc. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én vagyok az előző. leírom a rutinomat

a hajam 60-70 cm... szóval 2 naponta mosom 1.bevizezem jó alaposan

2. [link] ezzel a samponnal 2x átmosom

3. ugyanebből a termékcsaládból bebalzsamozom es 1-2 percig hagyom

4. Teszek rá szintén orofluidós hajpakolást: 10 percig hagyom majd alaposan kiöblítem

5.megtörlöm óvatosan majd megfésülöm

6.ráteszem az olajat majd hagyom kb 15 percet száradni a hajamat

7. megszárítom alaposan, teszek a végére még 1x olajat és befújom hővédőspével

8. kivasalom

9. Kéész

2021. márc. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!