Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni hegek eltünteté...

Pattanás utáni hegek eltüntetésère mondanátok pár tanácsot??

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani pattanás utáni hegek eltüntetésère módszereket,tanácsokat?

Nem sok heg van az arcomon,de iszonyatosan zavar.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 26. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A teafa olaj. Tapasztalatból ajánlom. Olyan hegeim tűntek el a rendszeres használattól amiket nem gondoltam. Napi2x, de legalább 1x ha használod garantált eredményed lesz.
2021. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó a teafaolaj is, illetve a kozmetikai hámlasztás.
2021. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy hegekről van szó?

Van az atrófiás heg,amikor a bőr nívójától befele süpped, és van a hipertrófiás/kelloidos heg, amikor pedig kitüremkedik a bőrtől.

Egyik heget se lehet kezelni. Semmi marketingszövegnek nem szabad bedőlni. Ezekre sajnos nincs megoldás.

Viszont a pattanás után maradt kis foltokat lehet kezelni. Pl hámlasztással

2021. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ilyen kis barna foltok nincsenek be süppedve se kitüremkedve.Elsőnek azt hittem össze piszkoltam az arcom valamivel de utána kiderült hogy nem.Ismerőseim mondták hogy ezek pattanás utáni hegek. De személy szerint én nem vagyok benne biztos mivel nem értek hozzá.El akartam menni bőr gyógyászhoz, de a mostani helyzet miatt ez nem lehetséges.Ezèrt is gondoltam hogy hátha itt tud tanácsot adni.



Az eddigi összes választ köszönöm♡

2021. márc. 27. 00:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezért is gondoltam hogy hátha itt tud valaki tanácsot adni*
2021. márc. 27. 00:44
 6/7 anonim válasza:
La roche Posay Cicaplast
2021. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Az Alksebor kenőcs kifejezetten erre való ,gyógyszertárban lehet kapni kb.1500-2000ft:)
2021. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!