Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri hosszú hajra várni...

Megéri hosszú hajra várni vagy bevállaljam a pixiet?

Figyelt kérdés

Régóta zavar a hajam nagyon főleg mióta serborrheás vagyok és tiszta korpa.

Alapból elég régóta hajgumiban fogom hátul, mert zavar ha elől van valamiért, sosem tetszett még ha festve volt sem ez a hossz.

Kedvet kaptam hosszú hajra de csak akkor ha az színes, mert unom az eredetimet és szeretném feldobni kicsit.

De rájöttem nincs türelmem ehhez és állandóan mosni meg szárítani hosszú ideig, mikor rövidebb volt sokkal könnyebb volt.

Hiába próbáltam több féle hosszat mindig zavar, hogy elől van és az arcomat simogatja még állig érőnél is.

Szeretném kipróbálni a pixie hajat, de félek attól nem leszek elég nőies, ami amúgy se vagyok igazán de régebben sulis időkben csúfoltak a rövid bilis hajam miatt és mindig kérdezgették, hogy te most fiú vagy lány vagy. De viszont láttam sok nagyon elegáns pixie hajat és élőben is láttam pár lányon olyan klassz rövid hajat, hogy nagyon illett rájuk csak félek, hogy rám hogy passzolna mondjuk egész gyerekkoromban rövid fiús hajam volt és nem zavart igazán.

Rokonomnak viszont nem tetszene és bármelyik képet mutattam neki, mindig mondta hogy ezzel csak a gond van, fodrászt kell aki mindig ilyenre tudná, nagyon letaglózott vele bár nem az ő haja.

Szeretnék bevállalni pixit, de közben félek nem leszek vele nőies vagy komoly bár eddig sem volt gondom a hajammal hisz mindig hajgumiban volt így sok különbség nem lesz :D

Meg szeretném befesteni extrém színre ha már pixie mint kékre vagy türkizkékre.Kicsit különlegesebb.

Akik már pixie hajat csináltak írnátok kicsit milyen volt és hogy szoktátok meg, környezetetek mit reagált ha hosszabb hajatok volt előtte?

Olyat meg légyszi ne írjatok mint "Vágasd le kopaszra!:)" mert ezeket jelentem amúgy is, mert nincs az az isten amiért kopaszra vágatom, pixienél is van sok haj azért.



2021. márc. 27. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha te úgy érzed, hogy neked jól állna, akkor vállald be. Ez úgyis csak akkor derül ki, mikor már levágattad.
2021. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nagyon bizonytalan vagy, várj egy kicsit, aztán ha még mindig tetszik levágatod.

Az ne befolyásoljon, hogy mit mondtak neked régen, mert a pixie frizura amúgy is eléggé különbözik a bili frizurától, még nem ezen múlik a nőies külső. Az idióta csúfolódók véleménye ne érdekeljen (pláne, hogy a felnőttek nagy része nem olyan infantilis, hogy mások haját kinevesse).

Szerintem egy szépen levágott, befestett pixie sokkal szebb egy simán feltűzött hajnál, ami neked nem tetszik.

Ha rossz lesz, visszanő, szóval próbáld ki, egyszer élsz!

2021. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem megéri kipróbálnod. Van egy lány akivel rég jóba vagyunk, de barátságnál ez sose volt és nem is lesz több. 2 hónapja levágatta vállig a haját, sokat rágódott rajta. Előtte hosszú barna volt, derékig ért. Nagyon bejött neki, én is megdicsértem milyen csinos vele. Azt mondta most ez neki is furcsa, de mióta levágatta egyre jobban tetszenek neki ezek a pixie hajak is. Ez volt 2 hete, most ott tart, hogy elég rövid pixie-t vágatott magának, és befestették neki rózsaszínre. Na azóta megőrülök érte olyan szexi lett vele. Szerintem nem én vagyok az egyetlen, nagyon is sokaknak tetszik ez a hajforma. Engem pl valamiért nagyon felizgat ha egy nő haján látni, hogy nem eredeti színű és festve van. De kinek a pap....


Szóval én azt tudom csak tanácsolni, tényleg gondold át mielőtt levágatod, de tartsd észben, hogy igenis vannak pasik akiknek pont ez jön be.


26/F

2021. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy pixie parókát és kész. Ha jól áll, már vágathatod is.
2021. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vágasd, szerintem sokkal egyedibb és különlegesebb tud lenni egy jól eltalált pixie frizura, mint a hosszú haj.
2021. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!