Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásra tipp? (Lent)

Hajhullásra tipp? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a problémám, hogy alapjáraton dús hajam volt, de az évek során eléggé elritkult. Persze közrejátszik a festés és hasonlók, de volt már hogy ezek után is helyreállt, viszont ez a hullás nem akar abbamaradni nagyon. És alapból is hullott.


Vérvétel nagyon nem mutatott ki semmit (régen volt már vashiányom), de majd ha kicsit lazítanak a korlátozásokon, elmegyek egyet csináltatni újonnan.

Bőrgyógyásznál is jártam már ez ügyben, de csak annyit mondott, nem kórós.


Viszont a fodrászok állandóan küldenének vérvételre és meglepődnek mennyi kijön.


Nem tudom hullik-e, vagy törik, mert vasalom (heti kétszer, és igaz régebben sosem használtam hővédőt, most viszont beszereztem egy jófajtát).


A kérdésem lényege az lenne, hogy kinek lenne arra tipp, hogy ne törjön nagyon tovább és ne hulljon annyira? Vitamint elkezdtem szedni egy bő hónapja, a vasalást pedig abbahagynám, de anélkül nem áll nagyon sehogy a hajam.


Köszi szépen!



2021. márc. 27. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne vasald kerdezo, az tonkreteszi a hajat.

Amig ezt nem hagyod el, ugyanugy torni fog, tehat a vitamin csak penzkidobas lesz.

2021. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az eléggé roncsolja ezért használok hővédőt és nem vasalom naponta, és a hőfokot se állítom magasra.


Viszont amúgy volt olyan időszak, hogy nem vasaltam nagyon sokáig, és akkor is hullott azért.

2021. márc. 28. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vágasd le rövidre az segített nekem is.
2021. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne mosd túl gyakran és ne forró vagy túl meleg vízzel. Óvatosan töröld meg és közepes hőfokon szárítsd. Hővédőt mindig használj hajformázás előtt. Ha vasalod, ne túl magas hőfokon. A festést próbáld ritkábbra venni ha tudod. Ha vissza vágatod, kicsit jobb lesz a hatás, egészségesebbnek fog tűnni a vége, de a problémát a fejbőrödön és a hajhagymáknál kell rendbe tenni. Ha gondolod írj, és tudok ajánlani sampont és balzsamot.
2021. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!