Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cukorgyantás szőrtelenítés?

Snike kérdése:

Cukorgyantás szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Valakinek már bevált?

Eddig borotvát és epilátort használtam, de az utóbbi sok-sok benőtt szőrszállal gazdagított, a borotvát meg mindennap használni kell a jó eredményért. Ki szeretném próbálni a cukorgyantát, de nincs egy jó receptem se.

Valakinek bevált? Valami tuti receptet tudtok?



2021. márc. 29. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Epilálásnál használtál bőrradírt?
2021. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált :) Én magamnak főzöm, egy egészen kicsit kevésbé hatékony, mint a gynata, néha hagy pár szálat a lábamon. Viszont nekem előtte nagyon irritálta a bőröm a sima gyanta, a cukorgyantával ez elmúlt, nem ég és rövid ideig piros csak. Nekem megérte összességében váltani. A recept nagyon egyszerű 1 egység cukor, 1/4 egység víz és 1/4 egység citromlé, ezt főzd együtt. Én nem szín alapján szoktam eldönteni, hogy mikor jó, hanem a mérőpohárba teszek vizet és amikor belecsurgatva már összeállva lesüllyed a gyanta az aljára akkor jó :)
2021. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én kozmetikushoz járok és ő csinálja meg nekem (csak az intim részt), de nekem bevált. Kevesebb is lett, és nincsenek benövéseim (pedig előtte sok volt, hiába radíroztam).
2021. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:D

19:47 Pontosan ilyen receptet készítettem az este, minden oké volt, de amikor használni akartam, tökre ráragadt a lábamra, úgy kellett levakarni? Miért van ez?

2021. márc. 30. 12:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kihűlt közben?
2021. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Minden olyan volt, ahogy a receptben írták, mégis istentelenül összeragadtam.
2021. márc. 30. 17:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

En veet cukorgyantat hasznalok, elegedett vagyok vele :)


A sima gyantatol borzalmasan kipattogok :( ettol meg nem

2021. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha vékony rétegben viszed fel és ezt oszlatod el nagyobb területen sokkal könnyebb kézi módszerrel leszedni (tapasztalat) én imàdok cukorgyantàt használni, magam csinàlom, nagyon olcsó viszont a hagyomànyos gyantánàl sokkal kisebb szálakat is kiszed, egy kis diónyi mennyiséget az egész làbakon fel tudom hasznàlni, könnyű lemosni, és környezetkîmélőbb is.Én sok mindent kipróbáltam màr, de ez a legjobb gyanta a vilàgon. 4-5 éve használom. 25/L
2021. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Nem tudom, hogy azóta sikerült-e... Én abetweene youtube csatornáján néztem a dologról videókat, többféleképpen magyarázza el mit és hogyan kell csinálni. Azt hozzáteszem, hogy valamiért ha csak magában, lehúzócsík nélkül próbálom használni, akkor szoktak lenni gondok.
2021. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9-es

Dehogy sikerült! Egyszer készítettem, erre a receptre, de dühömbe kivágtam az egészet, miután nyakig cukrosan kerültem ki a kezelése alól. Előcsaptam az epilátort és könnytől ázott szemmel indult a második kör. :')

2021. ápr. 7. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!