Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festhetem mégegyszer a hajam? ...

Festhetem mégegyszer a hajam? Többi lent. HELP

Figyelt kérdés

Bekattant a fejem és a saját hajszínem szerettem volna visszakapni festett sötét barna hajamból(vagy legalábbis hasonlót). A jó múltkor vettem a Loreap Effasor hajradírt amit ma ki is próbáltam 3%-os oxyddal. Elég nagy lenövésem volt és elkövettem azt a hibát hogy a tövét is bekentem. A végeredmény borzasztó lett. Nyilván vettem hajfestéket (világos barnát) amivel be is kentem de iszonyat csúnya lett a hajam. Foltos és a töve szinte rezes sárga.

A kérdés az lenne ráfesthetek-e megegyszer vagy oda lesz a hajam? Szégyelnék így utcára menni. Csak normális választ szeretnék kapni. Tudom legközelebb menjek fodrászhoz. Tanultam belőle!



2021. márc. 29. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
2-3 hetet várnod kell, ha nem akarod tönkretenni a hajad.
2021. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
én ezzel is fodrászhoz fordulnék már. ha csak telefonos, messengeres segítségért is.. vagy ha van jó ismerős fodrász, megkérheted hogy csinálja meg
2021. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hívd fel a fodrászodat, és kérdezd meg, hogy amíg nem mehetsz hozzá, addig mit lehet tenni.

Én még nem csináltam ilyet, de ha rám hallgatsz, ne fesd be, (abból nem lehet baj) amíg meg nem kérdezed a fodrászodat.

2021. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!