Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A wishről rendelt kozmetikumok...

A wishről rendelt kozmetikumok hamisítottak?

Figyelt kérdés
Egy klairs kozmetikumot néztem ki ami kb 1000 ft a wishen, az eredeti oldalon pedig elég drága 10000 ft között mozog. Annyira olcsó itt a wishen, kicsit gyanús, hogy esetleg hamisítva van. A vélemények viszonylag jók róla

2021. márc. 30. 12:04
 1/5 Metionin ***** válasza:
77%
Persze. De én is nézegettem pl. hamis Jeffree Star palettákat és azokról is nagyon jók a vélemények. Nyilván annyi pénzért biztos nem tud annyit mint az eredeti de nem is feltétlenül rosszak.
2021. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább rakd félre a pénzed és vedd meg az eredetit (vagy keress valami olcsóbb, de jó minőségű alternatívát).

Ezek a hamisítványok csak a kinézetre mennek rá, az összetevőik nagy része nincs is nagyon bevizsgálva. Többet ártasz vele a bőrödnek, ha ilyen mocskokat kensz rá.

(Főleg skincare termékeknél, én még mondjuk egy palettát sem használnék ami hamis, nemhogy olyan dolgot ami közvetlenül az arcomra kerül)

2021. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden hamisítvány, ami gyanúsan olcsó. Ami alapból drága, és márkás pl. 10000 forintos luxusmárkájú rúzs, azt nem fogod a wishen megkapni ennek a töredékéért. (Máshol sem fogod akció nélkül 70-80%-kal olcsóbban megvenni, ha nem használt, vagy hamis)
2021. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. márc. 30. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ráadásul valószínű kínában gyártják ahol nem biztos hogy túl komolyan veszik a hozzávalók minőségét vagy a termékek tisztaságát szóval tényleg nem ajánlom hogy akár hamis akár "saját" wish-es (vagy aliexpresses) sminkterméket vegyél, lehet hogy jó, meg az is lehet hogy mindenféle ártalmas anyagokkal szennyezett.
2021. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!