Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri 200 ezer forintot...

Megéri 200 ezer forintot kiadni egy IPL szőreltávolítóért?

Figyelt kérdés
Ti kiadnátok ennyit azért, hogy ne kelljen 3 naponta borotválni a testetek?

2021. ápr. 1. 15:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En egy 80 ezrest vettem tavaly. Es tenyleg jo. Na de azert arra ne szamits, hogy tenyleg nem kell borotvalkoznod. Mert bizony kell ugyanolyan gyakran, mert helyenkent igy is elo.fog jonni.
2021. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vágom, de az a lényeg, hogy csökken a szőrzet
2021. ápr. 1. 16:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én "csak" egy 100 ezreset vettem a Philipstől. Sokáig gondolkodtam rajta, hogy kell-e ez nekem, de végül megvettem és nem bántam meg. Már két használat után észrevehető volt a különbség. Hármas fokozaton használtam, másképpen fájt azért. Viszont azóta már a 4-es is megy :) Van hozzá egy applikáció, ami emlékeztet hogy mikor kell újra használni illetve sok jó beállítás van benne. Nekem a borotva és a gyanta mindig nagyon irritálta a bőrömet, ez viszont nem, szóval örülök neki.

Válaszolva a kérdésedre nem adnék ki 200 ezret, hiszen fele annyiért is vannak jó iplek :)

2021. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 70ért vettem. Nem igazán tudom, hogy mit tud ehhez képest a 200 ezres, olyan funkciók szoktak lenni ilyenkor, hogy vezeték nélküli, ami szerintem elég fölösleges egy ilyen terméknek.
2021. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
90%

én kiadnék, ha lenne fölös pénzem rá. Egyelőre más prioritást élvez és erre nincs.

Szerintem hatásos cucc.

Ugye annyi az elve, hogy a rövidre vágott szőrszálakat x időnként csapatod vele és annyira elvékonyítja, hogy utána "kihal" egy időre, kb 2 évre és nem kell foglalkozni vele addig. Csak ez kb fél-1 év mire ezt eléred vele. Türelem kell hozzá meg kitartás. Nemtom, h bennem lenne-e elég, egyszerűbb borotválkozni.

2021. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Erről van szó, amit kinéztem:

[link]


Nektek milyen van?

2021. ápr. 1. 18:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok!

Szintén Lumea, de az Advanced.

2021. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Én 30 ezerért vettem egy kevésbe reklámozottat ugyanúgy bevált. 🤷🏻‍♀️
2021. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Deess-t vettem 50 ezerért, megérte.
2021. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Legolcsóbb lumea van, teljesen jól működik (fekete a szőröm). Borotválom, de sokkal kevesebb nő.
2021. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!