Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek normális az, ha...

Szerintetek normális az, ha kb egy 4cm átmérőjű gömbnyi hajam kihullik hajmosáskor? Fontos belevenni, hogy iszonyat ritkán fésülöm meg a hajam (kb 3 havonta egyszer), illetve hetente csak egyszer mosom meg. Kórosan soknak számít?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi lehet rá a megoldás?

2021. ápr. 1. 22:30
 1/9 SSzabcsikaa ***** válasza:
96%

Hmmm...vajon mi lehet rá a megoldás?

Hmmm...mondjuk fésül meg mindennap. Ápold hajápolóval.

Hmmm...lehet, hogy elvetemülten hangzik elsőre de én mindennap megfésülöm a hajam.

2021. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ attól, hogy egyébként mennyi hajad van...
2021. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Alapvetően sok hajam van, csak a kérdés az, hogy ez meddig marad így, ha ennyi kihullik.
2021. ápr. 2. 09:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt kell nézni, hogy hány szál hullik ki naponta. Az orvosok szerint napi 100 szál alatt normális.


Ha minden nap fésülködnél, és használnál pakolásokat, szednél vitaminokat, akkor nem hullanak ki ennyi, javulna az állapota.

2021. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy megkérdezhetem hogy miért csak 3 havonta fésülöd? Nekem elég göndör hajam van de így is megfésülöm minden hajmosás előtt és utána amíg még vizes.
2021. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert a hajam nem lesz túl göndör, ha előtte kifésülöm. Nekem pedig fontosabb az, hogy szép fürtjeim legyenek, mint a fésülködés. Plusz szerencsére a hajam nem kócolódik túlzottan, így nem is észrevehető.
2021. ápr. 3. 08:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fú de irigyellek, én ha egy nap fésülködést kihagyok (bár az enyém egyenes) már tiszta gubanc, egy hét után már kezd rasztásodni. De elég ha picit fúj a szél kint és itthon fésülhetem is ki újra. Szerintem a heti egy mosással nincs gond, ha nem zsírosodik látványosan. A nagy hajgombolyagot viszont tutit, hogy a fésülködéshiánya okozza. Mert a hajszálak attól még hullanak, csak nem jön ki a hajadból így mosáskor már összegyűlik. Nekem is sok kijön mosáskor alapvetően, de nem vettem észre, hogy ritkulna. Szóval ne aggódj.
2021. ápr. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Nekem fontosabb az, hogy szép fürtjeim legyenek, mint a fésülködés." Szerintem fésüld gyakrabban. Függ a kortól, nemtől is.
2021. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok minden mástól is függ. Nekem pl akkor hullott nagyon a hajam, mikor hirtelen sokat fogytam.
2022. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!