Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik Tangle Teezert válasszam?

Melyik Tangle Teezert válasszam?

Figyelt kérdés

Göndör hajam van, nem mondanám hogy nagyon sok, de azért kevés sem. Vekonyszálú, könnyen törik, de nagyon nehéz kifésülni. Nem mellesleg nagyon hullik.

Ezt a 3 típust néztem:

1.Tangle Teezer Original

2.Tangle Teezer Thick & Curly

3.Tangle Teezer Fine & Fragile


A másodikat főképp a "Curly" miatt néztem és hogy erősek a fogai, a 3.-at pedig azért mert vékonyszálú, töredezett hajra való, puhábbak a sörtéi, viszont ennél félek, hogy a "gubancaim" (amit elég nehéz kibontani) könnyen kitörnék a fogait.


Pls help😁



2021. ápr. 2. 21:23
A kérdező szavazást indított:
Tangle Teezer Original
Tangle Teezer Thick & Curly
Tangle Teezer Fine & Fragile
7 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, a Curly-nél kihagytam, hogy ott viszont tartok attól, hogy az erős fogai még jobban "kiráncigálják" a gyenge hajam (viszont az biztos hogy könnyebben fésüli a göndör hajat)
2021. ápr. 2. 22:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a Fine & Fragile típust kéne választanod, biztos nem törnének el a fogai, csak ne túl erősen fésüld át a hajad, hanem óvatosan és lassan.

Igen, a Thick & Curly ugye a vastagszálú és nagyon göndör hajra van, szóval annak biztos erősebbek a fogai, de valószínűleg tényleg kiráncigálnák a hajad.

Amúgy ha már megvetted, akkor mindegy, csak gondoltam írok :)

2021. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, még nem vettem meg, tényleg azt szeretném, ami az én hajamnak a legjobb, mert nem akarom, hogy ennyi pénzért ne legyen jó vagy valami baja legyen a fésűnek😅
2021. ápr. 8. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!