Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hölgyek és urak, nektek mi a...

Hölgyek és urak, nektek mi a véleményetek a szőrzetről? Hol maradhat, és hol ne? Mennyire zavarna egy lányt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de nem találtam semmi hasznosat, szóval légyszi válaszoljatok!

Szerintetek hol szükséges szőrteleníteni? Nekem személy szerint a hónaljamon van kissé hosszú szőr, és a hasamon és a mellemen most kezd nőni, de már az sem olyan kicsi.

No meg lent hosszabb, erről szeretném még hallani a véleményeteket? Már borotváltam, de nagyon rossz volt, mostanában inkább csak rövidítem, de sok helyen azt hallom, hogy az nem a legjobb.

Egyébként elég izmos testalkatom van (kajakozom versenyszinten), és középmagas vagyok, ha ez számít.

Légyszi írjátok már le a véleményetek a témáról, azaz arról, hogy a hónaljamat, a hasamat (azt amúgy nem akarom) és az intimszőrzetemet piszkáljam e, és ha igen, akkor mit csináljak vele? Előre is köszönöm a válaszokat. (16F)



2021. ápr. 3. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Magamon azt szeretem ha nincs rajtam szőr, borotválom a hónaljam, lábam és intim részen.

Egy pasinál azt szeretem ha legalább a hónalját leborotválja és intim részen legalább rövidre vágja.

2021. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Idősebb srácként mondom, szerintem oralent elég rövidre nyírni, sőt az a legjobb. Igényes mégis férfias. Nem pattigsz ki, de nem is zavarja a lányt a szőröd.


Hason, mellkason nekem kevés van, de ha több lenne, azt is hagynám.


Hónalj: én meghagyom, de ez teljesen egyéni, ha rendesen tisztálkodsz, meg deózod, nem lesz büdös. Bár könnyebben tartható tisztán, ha leszeded, de a szőr hiányába pangó, lecsurgó izzadtság zavaró lehet

2021. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem a szőrzetről, hogy mindenki maga dönti el, hogy szereti-e meghagyni, és ha nem, mennyire rövidíti, trimmeli vagy borotválja. Szóval szükségesnek sehol nem szükséges szőrteleníteni, de azért higiénikusabbnak és - számomra legalább is - elfogadhatóbbnak tartom, ha a hónaljból nem türemkedik elő egy dúsabb és hosszú szőrpamacs.

A has és a mellkas szőrzete akár jól is mutathat, ha az ápolt, nem burjánzó, és formára, illetve mennyiségre egyaránt esztétikus.

A fanszőrzeteddel is tégy belátásod szerint, ha téged zavar a hossza, vágd rövidebbre, ha pedig komfortos számodra a maga természetességében, hagyd úgy!

Hogy mennyire zavarna egy lányt? Ahányat megkérdeznél, annyi féle választ kapnál...

2021. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, hasznos válaszok voltak! 2 3: a mellkasi és hasi részen minden értelemben egyforma, nem burjánzik, ezért is nem akartam azt piszkálni, csak akkor már arról is legyen szó. Szóval szerintem jobb így, mint borotválva, meg ott nem is olyan fekete a szőr, hogy rosszul nézzen ki. Egyébként mindenkire ment a zöld gomb, köszi mégegyszer
2021. ápr. 3. 19:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Intézkedtem már, de azért még jöhetnének válaszok, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre
2021. ápr. 3. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem úgy hagyd ahogy te szereted. ha lesz párod, vele meg tudod beszélni, hogy ő mit szeret(ne). a mellkast hast én semmiképp sem piszkálnám. a hónalj ha zavar szedd le ha nem ne, nekem az mind1 általában. ki is próbálhatod hogy milyen ha leszeded. párom kipróbálta pl., neki nem tetszett. intim részen főként azt mondom hogy a párod majd segít. ha téged nem zavar a szőr, nem fontos vele babrálni, ha jobban tetszik kényelmesebb, vágd rövidre:) engem odalent zavar a másikon a szőr ha orál van, a számba kerül 1-1 szőrszál. ettől függetlenül alapvetően ott sem zavarna.


én nőként mindenhol szőrtelenítek, nekem így kényelmes.

2021. ápr. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!