Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szülők! Ti megengednétek a...

Szülők! Ti megengednétek a ladsan 14 éves lányotoknak a hajfestést?

Figyelt kérdés
Nem élénk színről vam szó hanem valami visszafogottabb barnás árnyalatról. Ti megengednétek-e? Most leginkább felnőttek válaszát várom. Legyszives indokoljátok meg, hogy miért igen vagy miért nem. Köszönöm a segítséget.
2021. ápr. 5. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Attol fugg eleg erett e hozza, de szerintem siman ha csak barna árnyalatrol van szo. Bar oszinten en a hupililat is megengednem. Majd kinovi.

2021. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Barnára tök felesleges, 13 évesnek meg főleg.
2021. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Nem, kicsi még hozzá
2021. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez csak hajfesték. Ráadásul egy természetes színre abszolút nincs értelme nemet mondani, nem szólhatnak érte az iskolában sem (már, amikor van). Hadd érezze magát szépnek, ez ebben a korban különösen fontos.
2021. ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ugyan gyerekem, de egy ekkora kislánynak nem engedném. Csak növényi színezők jöhetnének szóba, kár ilyen korán kémiai festékekkel tönkretenni a hajat. Megvan a maga szépsége ennek az életkornak, nem kell még felnőtt nőt játszani.
2021. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül úgy döntöttem hogy megengedem neki köszi hogy segítettetek
2021. ápr. 7. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyu sajnos nem engedte, pedig feketét akartam, semmi durva, hogy pl zöld :(
2022. aug. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!