Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hiába rázom fel a hajhabot,...

Hiába rázom fel a hajhabot, csak folyik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vettem egy taft hajhabot, kb 1 hónapja használom, ma viszont arra lettem figyelmes, hogy akárhogy rázom, nem rázódik fel habbá. Amikor kinyomom a tubusból, folyik mint a víz. Valamit lehet kezdeni vele, hogy újra rendesen használni lehessen vagy már kuka az egész? Mi lehet vele?

2021. ápr. 6. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Kuka. Lehet hogy romlott.
2021. ápr. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] Ez a típusú hajhab volt egyébként. Most tudtam meg, hogy az egyik ismerősöm is használt ilyet, s egyik napról a másikra felmondta a szolgálatot, pont úgy ahogy nálam... ezek szerint lehet romlott vagy selejtes az összes.
2021. ápr. 7. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ez a fajta anyunak is ezt csinálta, vagy tényleg romlott vagy selejtes a nyomója.
2021. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor értem már. Amúgy sok boltban ezt már nem is árulják, valószínűleg kiveszik a forgalomból, mert selejtes az összes :D
2021. ápr. 7. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!