Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő míg megszárítjátok...

Mennyi idő míg megszárítjátok a hajatokat egyenesre?

Figyelt kérdés

Leginkább a derékig / hátközépig érő, dús, kicsit hullámosabb hajú lányok válasza érdekelne, hogy mennyi idő míg szépen egyenesre beszárítjátok a hajatokat. Mennyi ideig hagyjátok a hajatokat levegőn száradni (ha hagyjátok egyáltalán)?

Azért kérdezem leginkább mert nekem sokáig szokott tartani míg megszárítom egyenesre az egész hajamat (40-50 perc kb, középmagas / magas hőfokon, körkefével, úgy hogy előtte hagyom a levegőn száradni kb 1 órát / 30 percet), és félek, hogy ez nem tesz jót a hajamnak.



2021. ápr. 6. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lapockám közepéig ér. Nagyon max 10 perc. Annyira extrém vékony szálú, hogy 15 perc törölközőbe csavarás után már a töve bőven megszáradt. És 5-10 perc mire megszárítom
2021. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen a hajam és ha csak megszárítom, az van legalább 15 perc. Beszárítani nem szoktam, nem vagyok jó benne és egy órát biztos szenvednék vele, mire normálisan nézni ki. Fodrász hajvágás után be szokta szárítani, de neki is fél óra, szóval szerintem ha magadnak ez olyan 40 perc körüli, az teljesen jónak számít. Más kérdés, hogy mennyire rossz ez a hajnak. Hővédővel alkalmanként nem hiszem, hogy probléma, de én azért minden alkalommal inkább nem csinálnám még akkor se, ha amúgy meg tudnám. De te érzed, hogy milyen állapotban van, mennyire viseli meg.
2021. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10-15 perc

Nem használok kefét, csak megszárítom és kész.

2021. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tartós egyenesítés előtt másfél óra volt, hogy egyenes legyen a hajam, egyenesítés óta kb 5 perc az egész. Kb fél órát van törölközőbe csavarva. Utána csak átfújom, megfésülöm, és kész. Korábban megszárítottam félig, majd feltűztem és vékony tincsenként szárítottam kefével, aztán még vasalni is kellett.
2021. ápr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem hatkozepig ero vastagszalu dus hajam van, kb a beszaritas 50 perc es utana meg mire kivasalom az olyan 30-40 perc eleg huzzos☹️☹️ De en magszimalisan probalom apolni,szoval kozep vagy hideg levegovel szaritom,hovedo mellett. Vasalas elott is meg egyszer hovedo majd csak 180-190 fokon vasalom,es ennyi:) De heti egyszer vasalom, ha vasalom is!
2021. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!