Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik Tangle Teezert válassza...

Melyik Tangle Teezert válasszam göndör hajra?

Figyelt kérdés

2 között gondolkodok, a Tangle Teezer Thick & Curly és a Tangle Teezer Wet Detangling.


Göndör hajam van, száraz, hullásra és töredezésre hajlamos, és elég fájdalmas hajmosásnál a fésülködés.


Melyiket ajánlanátok? És akiknek van tapasztalata ezekkel a típusokkal kapcsolatban azt is szívesen meghallgatom:))



2021. ápr. 7. 19:07
A kérdező szavazást indított:
Tangle Teezer Thick & Curly
Tangle Teezer Wet Detangling
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
ha gondor a hajad, es nem akarod hogy pufi legyen utana, erdemesebb lenne egy nagyfogu fesut hasznalnod, nem kefet.
2021. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Gillette Mach 3
2021. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.mire gondolsz?:)
2021. ápr. 8. 00:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Göndör hajat nem szabadna fésülni kis fogú fésűvel, szárazon max. az ujjaiddal. Csak vizesen szabad és nagyfogú fésűvel, igaza van az 1.-nek.
2021. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire gondor, de nezz a youtubeon par videot, hogy a fekete lanyok hogyan apoljak a hajukat, az a tiedre is jo lesz.

black girl hair care routine vagy ilyesmi alatt megtalalod

2021. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4. Sosem fesülném szárazon, csakis vizesen. Viszont akkor nem értem, hogy miért létezik a thick&curly hajkefe😃 elvileg az ritkább fogú és sok göndör hajúnak bevált már😃


5.szoktam nézni, és próbálom követni, de köszönöm az ajánlást😄

2021. ápr. 9. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!