Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ősz haj EREDETI színének...

Ősz haj EREDETI színének visszaállítása lehetséges?

Figyelt kérdés

43éves vagyok, már 25évesen őszültem.

28évesen kezdtem festeni a hajam, majd 33évesen áttértem a natúr hennára.

Mostanában nincs kedvem fél napokat pepecselni vele, a vegyi festést pedig a férjem kategórikusan megtiltotta.

Találtam neten olyan cuccost, ami elvileg visszaállítja a haj eredeti színét

Ezekbe futottam bele:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Olyanok válaszát várom, akik kipróbálták már valamelyiket, esetleg többet is közülük. Működnek?



2021. ápr. 7. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehetséges.
2021. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiprbáltam. Milyen színű a hajad? Ha fekete ne várd, hogy fekete lesz. Sárgásbarnás lesz az ősz haj. Ha kevés az ősz hajszálad, akkor a sok fekete között nem látszik, de ha sok az ősz hajszálad, akkor ne várj csodát.
2021. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eredetileg sötét gesztenyebarna, jelenleg hennavörös, jó 10centis lenövéssel :(
2021. ápr. 7. 23:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A barnánál jó lehet. Próbáld ki, kb. 1 hónap után már el tudod dönteni, hogy neked megfelel-e. De ne számíts csodára!
2021. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A reparexet használom évek óta, nekem barna színű a hajam, és nagyon bevált. Én viszont sosem festettem a hajam, csak hennával előtte. A hennát szerettem, de az az ősz hajszálat rikító répavörösre fogja be, így arról mindenképpen váltani akartam. Másoktól azt hallottam, hogy aki festette a Reparex előtt vagy után a haját, annak zöld lett. Ha a natúr henna nálad magát a zöld növényt jelenti (én azt használtam), akkor tudom ajánlani a Reparexet. Ha viszont henna hajfestéket használtál, akkor nem biztos, hogy jó lesz.
2021. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Natúr, zöld hennaport használtam, feketekávéval kikeverve.
2021. ápr. 21. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, akkor tudom neked ajánlani a Reparexet. Az elején türelmesnek kell lenni, nekem azt hiszem, nagyjából az első flakon után mutatkozott az eredmény, de azóta már újítottak rajta, lehet, hogy kicsit gyorsabban hat. Ténylegesen visszafordítja az őszülést (nyilván csak ameddig használod). A többiről nem tudok nyilatkozni, én csak ezt használtam.
2021. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!