Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma fodrásznál jártam és kék...

Ma fodrásznál jártam és kék lett a hajam, valaki tud adni tanácsot?

Figyelt kérdés
Ma reggel elmentem fodrászhoz, egy új fodrászhoz a le nőtt szőke-barna “balayage” festésemet szerettem volna felfrissíteni. 5 óráig csinálta a hajamat, hozzá teszem közel sem sikerült a hajam úgy mint az előző fodrászomnál( el ment szülni). Egyáltalán nem lett átmenetes, csípett is közben nagyon és mart is miközben festette, jó úgy voltam vele lehet még kezdő... és a végén hajmosás után mondta nekem hogy ne ijedjek meg, mert kék a vége, ha megszárítja eltűnik. ( az előző fodrászomnál soha nem volt kék....) megszáritotta még mindig kék volt. Kérdeztem miért azt mondta, egy óra és elmúlik, csak az kell hogy teljesen megszáradjon, és felszívódjon... Eltelt azóta fél nap és teljesen világoskék a vége.... ezt el lehet valahogy tüntetni? Nagyon ijesztő ... ( 28.000 forintot kért érte)

2021. ápr. 8. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Megbarátkozol a kék hajjal, vagy pedig nullásgép. Szerintem bármelyik verzió nagyon jól tud kinézni :)
2021. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
17%

Nekem bejön a kék.


Tali délután? :D

2021. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj vissza oanaszt tenni es kerd vissza penzed! Van jogod hozza es ha nem akarja visszaadni, megmondhatod, hogy mar ezert is lehet perelni es kulon kategoria is van ra. Szoval szepen adja visszaa penzed!
2021. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
28 ezer?? Menj vissza baseball ütővel panaszt tenni. Én Buda luxusnegyedében is csak 13-15 ezret szoktam fizetni festésért és vágásért. A legdrágább fodrászom 16 ezerért csinálta, mondjuk nagyon profi is volt. De ilyen gány munkáért még 28-at el is kérni, pofátlanság netovábbja.
2021. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérd vissza a pénzed, vagy ha nagyon dühös vagy, és van felesleges időd, és pénzed, akkor perelj. Bár ez nem segít, a pénzedet legalább ne engedd, hogy lenyúlja.
2021. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Budapesten annyi?! Ez velem Egerben történt....
2021. ápr. 8. 20:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Az anyagiakat le számítva egyébként lehet vele kezdeni ( esetleg házi praktikák) valamit hogy a kékség el tűnjön vagy menjek szakemberhez?
2021. ápr. 8. 20:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Bár már nem tudom mennyi bizalmam lenne egy másik fodrászban ezek után...
2021. ápr. 8. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kellett volna kifizetni. Nyugodtan erigy vissza és panaszold be, illetve kérd vissza a pénzed! És magyarázd meg neki, hogy legközelebb ha nem tudja hogy kell festeni akkor ne vállaljon el ilyen munkát.

Egyedül nem kísérleteznék otthon. Próbálj meg egy rendes fodrászt keresni aki kijavitsa neked, vagy barátkozz meg a kék hajjal

2021. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy irja neked le milyen szerrel termékekkel dolgozott hogy tudjon vele mit kezdeni a másik fodrász.
2021. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!